Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg rosszat tesz a gerincf...

Tényleg rosszat tesz a gerincferdülésnek ha lóg?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam akinek gerincferdülése van nem ajánlatos lógni. Sem bordásfalról, sem húzódzkodóról...

Ez tényleg igaz? Mert nekem a logika pont az ellenkezőjét diktálná, hogy akkor kiegyenesedik a gerinc, vagy nem?


2010. aug. 6. 19:00
 1/1 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Minden attól függ, hogy ki mondja. Ha tesitanár lennék vagy edző, aki nem akar magának bajt (ő keze alatt "lenyomorodik" valaki) akkor nem ajánlanám. Tényleg elég lehet egy hirtelen csavarás, rántás függés közben és kész a baj (sérv vagy csak izombekeményedés stb).


De mivel én cselekvőképes nagykorúként magammal azt teszek amit akarok, vettem már régen függeszkedő rudat (3 eFt) spájz-ajtófélfák közé van felszerelve. Amióta használom semmi ilyen bajom sincs. Ajánlom.

2010. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!