Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lessz? (lent) Ez rosszat...

Mi lessz? (lent) Ez rosszat jelent vagy nem?

Figyelt kérdés
Szoval az van hogy van egy anyajegyem elég sötét színű de am semmi más nem látszik rajta. Voltam már vele bőtgyógyászaton kb. egy fél éve akkor még azt mondták h semmi baja de majd vetessem le. És most pedig elkezdett viszketni nagyon. :( És ez baj?? Vagy mi lehet? de am majd most fogják levenni nekem még kb egy honap mulva. de addig nem lehet rosszab a helyzet?? és ha leveszik utánnaa nekem nem lenne már bajom ha ez a anyajegy rosszindulatu volt...mert am ezt csak azért hiszem h rosszindulatu mert viszket..mitöl mástol viszkethetne???
2011. okt. 30. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom hogy semmiképp ne várd meg azt az 1 hónapot és ne is vakard!! ebből lehet gondod, nem lehet amúgy se kibírni 1 hónapig úgy hogy viszket, nem fogják leharapni a fejed ha visszamész és megmondod hogy marhára viszket.
2011. okt. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jo de am nem ugy viszket h egéssz nap ...csak pl egy két perc aztán elmulik utánna napokig vagy heteig nem
2011. okt. 30. 22:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor nem feltétlen van baja, akkor lenne gond ha folyamatos lenne.
2011. okt. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!