Szedtem Vermox féreghajtó tablettát 3 napon keresztül. Végig nem volt a székletben féreg és azóta sincs. Akkor: nem volt a testemben féreg vagy nem jött ki vagy csak nem látszott a székletben?
Figyelt kérdés
A féreg petéi láthatóak lennének a székletben?
2 hét múlva kellene újra 3 napon keresztül szedni. Ezt tegyem meg vagy teljesen felesleges?
jan. 28. 06:22
11/11 A kérdező kommentje:
#8. És annak nyomod a bosszú lepontozást, aki értelmesebb, mint te. Kicsinyes vagy. Hány éves vagy? 3? Az értelmi színvonalad olyan szinten van. Csak amíg egy kisgyereknél az a saját szintje, esetedben szánalmas, mivel te - azt hiszed - hogy felnőtt vagy.
jan. 28. 17:21
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!