Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez most tényleg akkora problém...

Ez most tényleg akkora probléma volt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok beteges csak akkor megyek orvoshoz, amikor már tényleg taknyom nyálam egybefolyik és rosszul vagyok, egyébként odafigyelek magamra, az egészségemre.

Az utóbbi hónapokban eléggé lent vagyok, nem vagyok a legenergikusabb. Kissé enerváltnak érzem magam. A vashiányra hajlamos vagyok.

Elmentem ma a háziorvoshoz, akihez tartozom nem volt, de helyettesítették. Hát ennél taplóbb, bunkóbb emberrel nehezen találkozhattam volna. Volt már vagy ezer éves ( ezt csak most írom így, mert megérdemli, de èn amúgy vègig normàlisan beszèltem vele bunkózàs nèlkül) és konkrétan kötöszködni kezdett velem mindenért is, minek adjon ő nekem beutalót, fiatal vagyok még. Meg egyébként sincs benne a biztosításban. Akkor mi van benne?! Ennyit nem lehet kivitelezni, úgy hogy amúgy végig gürizem az életemet és elveszik a fizetésem nagy részét? Ne vicceljünk már! A rendszerben se látta a dolgaimat, a nevem alapján megtalált, de a kartonom költözés miatt hiányozhat még. (2 ève nem sikerült elkèrniük a régi helyről ès feldolgozni, persze nekem ki sem adjàk a màsik helyről, de esküszöm elmennék érte és hozzájuk vágnám, akkor haladnának végre.) A karton kikérőt rég eljutattam a régi orvoshoz, azóta is küldik.

Mintha meg sem hallotta volna az okot, hogy miért nem làtja az előzményeket. Végig se tudtam mondani egy mondatot rendesen, mert közbe vágott. Gúnyosan oda bökött néha egy egy véleményt. Igazából legszívesebben elküldtem volna a halál f@szára ezek után. Nagy nehezen adott egy beutalót vérvételre, de nem volt benne köszönet. Én nem értem hogy miért dolgoznak orvosként ilyen emberek? Ha ennyire elege van menjen nyugdíjba, az én munkámnak köszönhetően neki legalább majd futja egy vérvételre nyugdíjasként a tb-ből.

Annyira elegem van ebből a szar országból. Mindenhol ez van, mindegy hogy egèszsègügy vagy valami hivatali ügyintèzès, akármi. Ugyanez mindig, ugyanilyen mocskos bunkó parasztok mindenhol.

Tényleg ennyire hihetetlen dolog a prevenció. Majd akkor menjek amikor már késő és màr valami bajom van ténylegesen?



tegnap 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Vén faszokra jellemző ez a viselkedés. Én életem első harminc évében nagyon udvarias és kedves türelmes ember voltam, de egyszer csak meguntam, hogy az ilyenek rajtam vezetik le a frusztrációikat és elkezdtem beugatós lenni. Sosem kezdek vitát, sosem kötözködök, de ha ilyen viselkedéssel szembesülök, azonnal reagálok. Érdekes módon, ha felemelem a hangomat, rögtön megy nekik a munka beszólogatás meg cinikuskodás nélkül kussban.
tegnap 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Vannak ilyen orvosok, de szerencsére csak helyettesített. Van olyan háziorvos, aki senkinek sem ad beutalót sehová, ilyen az apámé, elég fura.
tegnap 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!