Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges az, hogy...

Hogyan lehetséges az, hogy egy kontroll CT értékelését úgy kezdik, hogy az előző kontroll során készült képpel összehasonlítva lényegi változás nincs, azonban olyasmi szerepel benne, hogy recidivának megfelelő képlet, mely csontdestrukciót okozott?

Figyelt kérdés

Nem az én leletem, ezért nem tudok pontosabban idézni, azonban ez szerintem csontáttétre utal.

Ez miért nem lényegi változás??



tegnap 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:

A sok kép sok hasonló, ugyanolyan részletéhez képest nem jelentős egy kis pöttynyi valami az egyik képen.

Az , hogy klinikailag releváns, amit leír, nem az ő dolga lenyilatkozni. De amúgy is utal rá, hogy mi lehet. A radiológus a képek egészét írja le szöveggel. Majd az onkológus dönt a kezelésbeli folytatásról.

tegnap 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!