Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki úgy dönt eldobja...

Ha valaki úgy dönt eldobja magától az életét, vajon gondol azokra akiket szeretett?

Figyelt kérdés
Is
ma 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Természetesen igen.
ma 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Nem, mert csak magára gondol és arra, hogy végre megszabadul, holott pedig pont az ellenkezője történik....
ma 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nincs abban az állapotban, hogy bárki másra gondoljon a saját nyomorán kívül. Ezt úgy hívják: beszűkült tudatállapot.
ma 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Én néha amikor nagyon lent vagyok, arra szoktam gondolni, hogy jobb lenne nekik is nélkülem. Gondolom, az öngyilkosok is így vannak vele.
ma 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Cameroon ***** válasza:
30%
Szerintem pont azért dobja el mert ő rá nem gondolt senki és teljesen meg tudom érteni a döntését hogy kiszáll ebből az életnek csúfolt szenvedésből
ma 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%

Mindenki gondoljon magára és arra, hogy ne akarjon pokolra kerülni csak azért, mert nem bír ki itt még pár évet, ezért inkább örökké szenvedni akar odaát....


Az öngyilkosság az egyik legnagyobb butaság, amit egy ember elkövethet!

ma 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Cameroo szerintem nem minden esetben igaz ez. Ván aki mellett van olyan ember aki szereti, mellette áll a bajban, de végül mégis a könnyebb utat választja
ma 21:01
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

1es vagyok. Köszönöm a leértékelést. Akik leértékelnek, gondolkodj el rajta, hány ember lesz öngyilkos mert elveszti szeretteit, párkapcsolatát, gyermekeit... szóval akkor gondol azokra akiket szeretett vagy sem?

Persze vannak kivételek, pl. az alkoholisták.

ma 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj istenem, 1-es, a kérdező nem a halott szerettekre gondol, hanem az élőkre!
ma 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
1-es: engem is lepontoztak, de lexarom, mert tudom, hogy akkor is igazam van - ezt is csak azért írtam, hogy megnyugtassalak! :D
ma 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!