Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen anyag hiányozhat a...

Milyen anyag hiányozhat a bőrömből, ha az év minden szakaszában száraz, repedt és gyakran vérzik is?

Figyelt kérdés

A kézfejemen valami rettenetes minőségű a bőröm. Amióta az eszemet tudom folyamatosan jelen lévő probléma. Megannyi orvosnál jártam már, akik mindenféle kencét írtak fel, de ezek csupán átmeneti megoldást jelentettek. Nem adom fel, keresem a következő dokit, de addig is érdekelne a sorstársak tapasztalata - akiknek esetleg van már valamilyen megbízható diagnózisa -, hogy mire lehet gyanakodni ilyen problémával?! Allergia kizárva, mert mindig ilyen a kezem.

Köszi, ha tudsz segíteni.



tegnap 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
A vitamin hiánya okozhat ilyet, de ha voltál orvosnál, akkor gondolom már mondták.
tegnap 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A vitamin bevitellel nincs gond.
tegnap 21:43
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
A és E vitamin.
tegnap 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem iszol elég folyadékot
tegnap 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy életen át?
tegnap 22:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy csak bena a szappanod
tegnap 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen. Az ilyen válaszok miatt írtam le fent, hogy ez egy folyamatosan fennálló probléma. Gyerekként is ilyen volt, most is. Emiatt gondolom, hogy valami genetikai dolog lehet, nem külső irritáció.
tegnap 23:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!