Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nők, lányok, van aki egész...

Nők, lányok, van aki egész nyáron folyamatosan mezítláb van, mezítláb megy mindenhova, és nem száraz a sarka, talpa? Hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Utálom nyáron a cipőt, zoknit, de megőrülök hogy ilyen csúnya a lábam... nagyon jó lenne pár olyan tipp ami tényleg beválik.

aug. 12. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ez sajnos ilyen. Én is sokat mezítlábazok, én azért utcára veszek papucsot, de a mezítlábazás, meg a szép talp együtt nem lehetséges L. 😀
aug. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam hogy utcára mindig veszek papucsot vagy szandált, de lassan már inkább bezárom cipőbe ahogy ki tud nézni...
aug. 12. 18:44
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Nyáron hetente lereszelem a száraz bőrt sarokreszelővel. Sima dm/Rossmann, szinte bárhol lehet kapni.

Például: [link]


Vagy zuhanyzás után reszelem le, vagy áztatom lavórban 20 percet, és utána. Ha még sosem csináltad, akkor az áztatással kezd.


Reszelés: fontos, hogy ne fel-alá reszeld, össze-vissza, ide-oda. Hanem egy irányba reszeld, mindig lefelé irányuló mozdulatokkal.


Reszelés után bekenem egy zsíros krémmel éjszakára, például sheavaj. Rá egy laza bokazokni, de azt éjszaka úgyis lerúgom egy idő után.


Reggelente pár naponta megint kenek rá kicsit a krémből. Zokni egy fél órára, mert nem akarom a ruhát, papucsot, padlót összekrémezni.

aug. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Kedves 3 as, hidd el nem vagyunk ősemberek, ezeket rendszeresen csináljuk, az eredmény jó esetben tart 2 napig. Ha mezítlábaskodsz kint is, akkor ez bizony ilyen lesz. 😀
aug. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

barátnőm egész nyáron mezítlábazik és hibátlan szép lábai vannak de nem tudom mit tesz velük

egyszer meglepett, hogy "csinált vele vmit" de nem árulta el és szép puha volt

multhéten meg láttam hogy kicsit száraz a sarka és mondta hogy majd otthon rendbe teszi

aug. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Mindig mezítláb. Sűrű kell a pedikűröst látogatni. Csodát tesz a lábbal. :)
aug. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5 dejó lenne tudni mit csinál vele


#6 nekem azt mondta a pedikűrös hogy nem szabad annyiszor ezt a procedúrát megcsinálni mert utána sokkal hamarabb lesz rosszabb... meg nyilván erre nincs is mindenkinek kerete

aug. 17. 10:55
 8/10 anonim ***** válasza:

Amúgy ti hogy mertek állandóan mezítláb lenni? Nekem anyukám szögbe lépett a kertben (kutya odahordta a fűbe), tesóm darázsba... Én azóta kinti papucsot hordok a kertben is... Pedig jó mezítláb, de nem lehet folyamatosan a földet vizslatni, mibe lépek bele.


Vagy mezítláb azt érted, hogy mezítláb a szandálban?

aug. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 természetesen úgy értem hogy mezítláb szandálban/papucsban
aug. 17. 11:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaa, okés 😊 köszi 😊
aug. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!