Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány órát alszol átlagban?...

Hány órát alszol átlagban? Elég vagy kevés? Kipihenten ébredsz? Hány éves vagy?

Figyelt kérdés
tegnap 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8at, közel se elég.
tegnap 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Már évek óta kb. 7 órát alszom naponta.


Nekem kevés, de nem akarok késni a suliból, így fel kell kelni.


És nem, elég fáradtan kelek mindig.


17/L

tegnap 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Fél éve véget ért egy kapcsolatom, véget vetettem aktívan, és fél évet elég rosszul aludtam azután, túl korán ébredtem, volt hogy 5 kor, volt hogy fel 4 kor és nem tudtam visszaaludni legtöbbször, de valahogy fáradt sem voltam, arra gondoltam, hogy a korom miatt romlott az alvásom minősége (48 éves nő vagyok) , mivel a kapcsolatom alatt is rosszul aludtam több évig (3) mert sok stressz ért, viták, konstans hazudozás, megcsalás stb tehát rég nem aludtam jól, gondoltam öregedtem azért.

Most október eleje után tapasztaltam, hogy kezdek aludni reggel 10 -10:50 ig is! Mint fiatalkoromban.

A cigit is letettem 2 hónapja.

Persze felébredek azért 6 körül, de vissza is alszom. Ma is kipihenten ébredtem.

Évek óta nem aludtam így!

Tehát megmaradt az alvókám….

tegnap 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Éjszaka mostanában kb. 6 órát alszom, mindig a két éves kisfiam ébreszt :)

Régen is ennyit aludtam, mikor melózni jártam, annyi különbséggel, hogy akkor hétvégén legalább alhattam...

Szóval nekem ez kevés, de nem annyira vészesen, inkább az zavar, hogy kb. 2 éve nem ébredtem magamtól :)

Persze alhatnék többet, de akkor van csak egy kis nyugi, miután elalszik, és valamivel mindig sikerül elszórakozni az időt...


38N

tegnap 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Metionin ***** válasza:
Nagyjából 5 óra alvás sikerül, sosem tudtam még végigaludni egy éjszakát. Szerintem életemben nem voltam kialudva, nem is tudom elképzelni, milyen lehet :D 34 vagyok, reggelente órákig csak a reflexeim működnek.
tegnap 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4-5, ha jó éjszakám volt. Kivagyok mint a liba. (Orvos pipa, mindenféle vény nélküli csodaszer pipa, kemény altatóra meg nem akarok rászokni)
tegnap 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem hatalmas alvásigényem volt/van/lenne, 9-10 órákat simán aludtam, míg terhes nem lettem. A gyerek mellett meg végképp nem tudok sokat, ki is vagyok készülve. 5-6 órákat alszok, pedig bírnék kétszer ennyit is.
tegnap 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akinek nagy az alvásigénye az meg kell gondolja ám a terhességet!
tegnap 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hétköznap ha jól alszom, akkor 5-6 órát. Hétvégén max 8 órát. Viszont gyógyszeres kezelésen vagyok, ami nagyon befolyásolja az alvást, így gyakori a 3-4 óra alvás.


Nem elég. Őszintén szólva nem emlékszem mikor aludtam ki magam utoljára.

tegnap 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Cuki manó 2 válasza:
Változó, szeptemberben két munkahelyem volt, egyik beugros éjszakai. Akkor nyilván kevesebbet aludtam. Egyébként nyolc órákat alszom és minden délután kora este minimum egy fél órát, ehhez ragaszkodom.
tegnap 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!