Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi(k) lehet(nek) az oka(i)...

Mi(k) lehet(nek) az oka(i) annak,ha egy kisgyerek még 9-éves korában sem hajlandó önszántából leszokni a dudlizásról?Mik állhatnak ennek a hátterében?

Figyelt kérdés
Szégyen,vagy nem szégyen,de én még 9-éves koromban is dudliztam,nem magamtól szoktam le,hanem a nagymamám szoktatott le róla,emlékszem,hogy még kisebb koromban,ha álmomban ki esett a dudli a számból és mondjuk megébredtem és észleltem,hogy nincs a számban,addig nem voltam hajlandó vissza aludni amíg meg nem találtam.Mik lehetnek az okai ennek? Mi(k) lehet(nek) az oka(i) annak,ha egy kisgyerek még 9-éves korában sem hajlandó magától leszokni a dudlizásról?Mik állhatnak ennek a hátterében?

ma 13:10
 1/7 anonim válasza:
84%
Mi az a dudli? :O
ma 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
önszántából csak 30 éves korában várható
ma 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
74%

Mi az a dudli? Cumi talán?

Elég különbözőek a gyerekek. A fiam nem nagyon szerette a cumit, és hamar le is szokott róla. Ellenben a lányom imádta, nehezen szokott le róla, voltak is ebből nagy sírások otthon.

De azért ezt a 9 évet nagyon soknak tartom. A szüleid mit szóltak ehhez?

ma 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Most látom, hogy már kétszer feltetted ezt a kérdést?!

(3 vagyok.)

ma 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Fogalmam sincs, mi az a dudli.
ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Cumit jelent. Mit kell itt értetlenkedni.
ma 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Kedves kérdezö! Köszönöm a kérdésedet. Ezer éve (kis tulzással:-) nem hallottam ezt a szot. Te hol tanultad, használtad ezt. Mely országrészben használják még?
ma 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!