Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha most szeretnék az egészségü...

Ha most szeretnék az egészségügyben tanulni mondjuk ápolónak akkor most is kötelező beoltatni magam covid ellen? Vagy ez már nem számít?

Figyelt kérdés

#Ápolótanonc
ma 13:20
 1/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
83%
Ezt majd megmondják ott ahol jelentkezel.
ma 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 jpeacefuler ***** válasza:
33%
Ez jó kérdés. Szerintem ez a covid kérdés aktuális még, csak nincs már vészhelyzet. Valószínűnek tartom, hogy kell az oltás.
ma 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne tanulj ápolónak, ha kételkedsz a védőoltásokban.
ma 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te is jól tudod, hogy nem kell kérdező. És ha követelik, hivatkozz az emberi jogokra
ma 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kötelező. Én mentőtiszti utolsó évében vagyok. Mikor elkezdtük akkor volt kötelező, nem tudtál gyakorlatokra se járni nélküle, de kb 2 éve kivezették ezt és azóta nem kell. Kórházba is mondták ápolók, hogy az újabb alkalmazottak közül már van akinek nincs covid oltása.
ma 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Nürnbergi kód: az emberi jogokat sérti bármilyen testi beavatkozás, kezelés kényszerítése!
ma 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Az emberi jog, a testi lelki integritása feljebb áll minden hiszteria es jarvany fölött! Aki akar oltasson, de fogja be a pofajat es ne kenyszerítse másra, bízzon az oltásba! Ha meg nem bízik akkor fölöslegesen oltat !
ma 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Milyen faszsag ez, hogy beoltatom magam 6 szor, de csesztetlek, hogy te is oltasd be magad, mert engem mégsem vèd az ezer oltás?

Agyatlan kretének!

ma 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az emberi jogaitokat tiporják sárba és szépen jóváhagyjátok, böfögdögélve ebéd után, sorozatokat nézve , magatokon kívül! Nem is érdemlitek meg a szabadságot, hanem a digitalis diktatúrát ami jön, de mar túl késő lesz, lehet nézni azt a szerencsétlen alvó zombi, tömpe fejeteket!
ma 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem 5 ös, nem volt kötelező az elején sem, csak ki kellett volna állj magadert es a jogaidert, ügyvédet fogadj! A törvény sehol nem kötelezett, ezek illegalis pressziók voltak!

De egyszerűbb volt engedelmeskedni, igaz e?

Ostobák!

ma 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!