Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orvosok magunkank írják...

Az orvosok magunkank írják fel a jó kis recepteket?

Figyelt kérdés

Egy orvos simán írhatja ki magának a tramadolokat, kodeineket stb?

Sőt lehet recept sem kell csak felmutatni a kis igazolványukat?

Ez mennyire igazságtalan már, hogy az orvosok legálisan hozzájuthatnak akármennyi fincsi fájdalomcsillapítóhoz.

Ők bezzeg másnak fel sem írják.



szept. 14. 18:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%
10: Ez igaz a vérnyomáscsökkentőkre is!!! Túl hamar kiírják rakásszámra, hadd szedje a szerencsétlen!!!
szept. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%

Orvos vagyok. Még életemben nem írtam magamnak se tramadolt se kodeint, maximum Cataflamot.

Pszichiátriai gyógyszerek közül is egyedül Xanaxot és escitalopramot írtam magamnak amikor nagyon depressziós voltam, de akkor jártam pszichiáter kollégánál és pszichológusnál is.


A kérdés pedig gusztustalan.

szept. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12-es, nagyon veled vagyok.
tegnapelőtt 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Biztosan van olyan orvos, aki felír magának valami "jó kis receptet", de általánosítani nagyon nagy ostobaság! Egyébként engem is műtöttek már 2x (hasi műtét és térdműtét), de eszembe nem jutott, hogy Tramadolt írassak fel.
ma 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!