Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Barátnőmet egyfolytában...

Barátnőmet egyfolytában megerőszakolja az apja mit tegyek?

Figyelt kérdés

sziasztok nem tudtam hova kell írni ezt a kérdést ezért ide írtam...tehát az van h a barátnőm a szomszédunk is egyben (panel lakásban lakunk) az erkélyünk egymás mellet van és úgy h csak egy vékonyka fa deszka választja el az összes erkélyt egymástól...egyik délután a barátnőm (nem a szomszédlány) ő legyen V tehát V átjött és olyan 18.00 fele kitaláltuk h nálunk aludhat-e megbeszéltem anyukámmal meg ő is...utána már a szüleink aludtak be mi még nem...olyan 23.30 körül elkezdtünk beszélgetni a szomszédlányról ő most legyen A tehát beszélgettünk A ról és szóba jött h olyan furcsa lány és vajon miért??ezt kérdezte V én meg mondtam neki h az apjával mert az anyja elhagyta...és mondtam neki h abba a lakásba 2 szoba van ő meg mindig az apjával alszik...erre már olyan éjfél fele elkezdtünk unatkozni és kimentünk az erkélyre...ott kint voltunk egy kicsit majd kitaláltuk h átmegyünk A erkélyébe és ott benéztünk az ajtón át (üvegajtó) és láttuk h a drága apuka A-t dugja...O_o másnap amikor V ment haza lekísértem a buszmelóba és amikor jöttem vissza összefutottam A-val...alig tudtam a szemébe nézni próbáltam menekülni tőle...mit tegyek???ez nem mehet így tovább...J és A az 13 éves...


14/L


2010. nov. 3. 10:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mindenképpen a területi Gyermekjóléti Szolgálat felé kell jelenteni, hiszen ez bűncselekmény!! Amennyiben nem szeretne, vagy szeretnétek szembe szállni az apjával, a kislánynak az alábbi alapítványok is segítséget nyújthatnak:

www.nane.hu

www.patent.org

www.eszteralapitvany.hu

Viszont ezek az alapítványok csak lelki, illetve jogi tanácsadásban tudnak segíteni, NEM hatóság, hogy kiemeljék a kislányt a családból, hogy az apja ne folytathassa tovább...nincs hatósági jogkörük, csak a területileg illetékes Gyermekjóléti Szolgálat tudja hivatalos útra vinni (gyermek védelembe vétele, esetlegesen kiemelése a családból).

Könyörgöm, ne hagyjátok magára a kislányt!!!

2010. nov. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
na az van h mondta anya h szóljak A-nak h aludjon nálunk és szóltam neki meg engedte az apja és most épp fürdik nálunk és leültünk én meg anya vele beszélgetni és elkezdtem óvatosan faggatni és ő is mondta nekem meg anyának h igen az apja rendszeresen megerőszakolja... mondta h erről még nem tud senki csak mi... mondta h ne szóljunk senkinek de mi meggyőztök h ez így nem mehet tovább... mondta h már oda akart költözni a mamájához de az apja elverte és azt mondta h NEM...anyával meg A-val holnap bemegyünk a gyámhivatalba és ezt jelentjük a a kislány had költözhessen a mamájához...szerintünk ott jó heje lesz mert a mama 55 éves és nagyon jó ember... és A már mondta a mamájának h utál az apjával lenni a mama meg azt mondta h költözzön hozzá (ez még régebben volt) és akkor mondta az apa h NEM... a mama nem tud az erőszakról de majd vele is leül anya beszélgetni hisz jóba vannak...addig is a kislány nálunk lesz amíg el nem intézzük h a mamánál legyen... remélem helyre jön a sorsa szegénynek...
2010. nov. 3. 18:04
 13/17 A kérdező kommentje:

ja és szegény egész végig sírt...majd megszakadt a szívem...

viszont most örül h a mamához fog menni

2010. nov. 3. 18:05
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha ez az egész így igaz, akkor szörnyű, de az jó, hogy megléptétek a dolgot. Nagyon köszönöm minden bántalmazott nevében. Érdekelne, mi lett végül.
2010. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ez tényleg szép amit tettél a lányért :)
2010. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2010. nov. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
a lány már a a májánál van az apuka ellen meg eljárás indult... ő megy a dutyiba
2010. nov. 8. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!