Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Barátnőmet egyfolytában...

Barátnőmet egyfolytában megerőszakolja az apja mit tegyek?

Figyelt kérdés

sziasztok nem tudtam hova kell írni ezt a kérdést ezért ide írtam...tehát az van h a barátnőm a szomszédunk is egyben (panel lakásban lakunk) az erkélyünk egymás mellet van és úgy h csak egy vékonyka fa deszka választja el az összes erkélyt egymástól...egyik délután a barátnőm (nem a szomszédlány) ő legyen V tehát V átjött és olyan 18.00 fele kitaláltuk h nálunk aludhat-e megbeszéltem anyukámmal meg ő is...utána már a szüleink aludtak be mi még nem...olyan 23.30 körül elkezdtünk beszélgetni a szomszédlányról ő most legyen A tehát beszélgettünk A ról és szóba jött h olyan furcsa lány és vajon miért??ezt kérdezte V én meg mondtam neki h az apjával mert az anyja elhagyta...és mondtam neki h abba a lakásba 2 szoba van ő meg mindig az apjával alszik...erre már olyan éjfél fele elkezdtünk unatkozni és kimentünk az erkélyre...ott kint voltunk egy kicsit majd kitaláltuk h átmegyünk A erkélyébe és ott benéztünk az ajtón át (üvegajtó) és láttuk h a drága apuka A-t dugja...O_o másnap amikor V ment haza lekísértem a buszmelóba és amikor jöttem vissza összefutottam A-val...alig tudtam a szemébe nézni próbáltam menekülni tőle...mit tegyek???ez nem mehet így tovább...J és A az 13 éves...


14/L


2010. nov. 3. 10:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
mondd el anyukádéknak,majd ők tudják a dolgukat
2010. nov. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
először anyudéknak szólj. de nem lehet, hogy félreértetted a helyzetet? :)
2010. nov. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
szüleid majd intézkednek
2010. nov. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Feljelentést kell tenni.

Bár el tudom sajnos képzelni, hogy anyukádék inkább ki akarnak maradni az egészből. Minden esetre ha ez igaz, akkor menjetek el A-val a rendőrségre, vagy ha ő nem akar, egyedül menj.

2010. nov. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha nem igaz, akkor viszont legyél tudatába, hogy baromi sokba fog kerülni nektek a rágalmazás.
2010. nov. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
tisztán láttam h az apa A-t hátulról (kutya pózba) csinálta A meg sírt...
2010. nov. 3. 12:01
 7/17 A kérdező kommentje:
elmondtam anyukámnak de mondtam h ne szóljon apukámnak mert ő biztos megöli ezért A apját...anyukám úgy reagált erre h annyit mondott h szegény kiscsibe...és mondta h majd ő is meg szeretné nézni ezt mert ha viszont én értettem félre akkor mi szívjuk meg a levét úgy h ma este megmutatom anyukámnak
2010. nov. 3. 12:03
 8/17 anonim válasza:
Mindenképp tegyetek valamit! Mindjárt elsírom magam... milyen aljas emberek vannak :(
2010. nov. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Megérdemelné, hogy az apád agyonverje. Rohadt, szemét g*ci. Ezt nem hagyhatjátok annyiban.
2010. nov. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
szólj, ha lesz valam ifejlődmény :)
2010. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!