Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kéz és lábfej kisízületek...

Kéz és lábfej kisízületek ultrahang vizsgálatát mindegyik ultrahang vizsgálatot végző orvos megcsinálja?

Figyelt kérdés
Az ultrahang vizsgálat eredményét a helyszínen közli a vizsgálatot végző orvos?

szept. 8. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Főleg, hogy az azért elég speciális, ínak, ízületeket kell elkülöníteni egymástól és az ultrahang készülékeken sem mindegyiken van olyan vizsgálófej.
szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Esetleg, ha egy konkrét szakrendelőt megadok, meg tudod írni, hogy az ottani doki csinálja-e?
szept. 8. 19:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom megmondani, honnan tudnám? Hívd fel őket, majd megmondják ott miket végeznek, időpont úgyis kell.
szept. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Időpontom már van. Akkor is kérdeztem, amikor időpontot egyeztettem és elég bizonytalan volt a betegfelvételen a hölgy.

Aztán hívtam még rengetegszer, de nem vette fel a telefont.

És másik városban van az UH.

De még próbálom hívni.

szept. 8. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez azért furcsa, hogy nem tudják ott miket csinálnak, ilyet még nem hallottam. Akkor honnan tudná kinek adhat időpontot?
szept. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akár furcsa, akár nem, így történt. Történtek már furcsa dolgok.

Az is elég furcsa, hogy egy órán keresztül hívtam, mégsem vette fel a telefont. Tehát több furcsa dolog is van ott.

szept. 8. 22:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!