Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha az RF 6, akkor nincs...

Ha az RF 6, akkor nincs rheumatoid arthritis?

Figyelt kérdés

aug. 27. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. A betegségnek vannak jobb stádiumai is, amikor lecsökken a az RF faktor értéke.
szept. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az információt!
szept. 9. 10:14
 3/10 Senior Séf ***** válasza:
Olyan könnyen nem szabadulsz tőle. Nekem 50 éve van.
szept. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megszabadulok ettől. Jó egészséget kívánok neked.
szept. 9. 19:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogyan tudsz megszabadulni tőle ilyen könnyen? Hasznos tapasztalatot kérlek írd meg, hátha másnak is segít!
szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azt nem írtam, hogy könnyű.

Sokmindent megfigyeltem a testen azzal kapcsolatban, hogy mire hogyan reagál.

Nem csak a táplálkozás vonatkozásában, de annak is nagy a jelentősége, valamint az életmódnak.

Maximális önfegyelmet igényelt a folyamat és régóta figyelem az összefüggéseket.

Tojást, tofut, hüvelyeseket, sokféle magvat (gabonákat és olajos magvakat is) tilos fogyasztani.

És vannak még egyebek is a tiltó listán.

Aki dohányzik, hagyja abba.

Vannak speciális mozgásformák, az egyik, amit találtam, rendkívül hatékony, megdöbbentően.

Ezen kívül szoktam végezni fülakupresszúrát, az is nagyon jó. Ha tudsz, menj el akupunktúra kúrára.

Tiszta vizet igyatok. Nem műanyag flakonból, hanem üveg palackból.

És elképesztően jó a frissen facsart citromlé, nekem NAGYON jót tett!!! Csak ajánlani tudom.

Valamint a gyömbér és a kurkuma jó, de vigyázni kell, ha fekete borssal van kombinálva, úgy már nem jó!

A fekete bors tilos! Vannak még egyéb fűszernövények, amelyek szintén titkosak, például a paprika, csili is.

Szolanin tartalmú növények is tilosak.

A magas lektin tartalmú növények, termékek mind tilosak!

Lehet, hogy kevés étel lesz, amit meg tudsz enni, de megéri!!!

Tudom, hogy milyen volt, amikor majdnem minden ízületem fájt, a csontok, lágyrészek is, tudom, milyen volt, amikor alig tudott megmozdulni a test, tudom, milyen volt, amikor olyan merev volt a test, hogy fél nap kellett a bemozgatásához.

Ezek nagyon nagy része elmúlt a fentiek betartásával.

És nekem is nehéz volt elhinni, hogy nem ehetek például krumplit, de a saját tapasztalatom is ezt mutatta.

Ha ezeket betartod néhány hónapig maximálisan, akkor nagy javulást érhetsz el. Illetve a javulás sokkal hamarabb fog jelentkezni szerintem.

Salátákat lehet enni, sok zöldet, citromlevet.

Áfonyát, ananászt szabad.

De nem konzervben lévő ananászt!

Minden mű kaját, adalékanyagot el kell hagyni.

Lehetőleg bio terményeket enni.

Haladó orvosok kutatásait olvasd, ne konzervatív kutatókét.

szept. 10. 14:07
 7/10 A kérdező kommentje:

Amiket személy szerint meg tudok enni fájdalmas következmények nélkül, azok a következők: hidegen sajtolt extra szűz olívaolaj, hántolt köles (ebből készült köret), saláta, citromlé, sárgarépa, petrezselyemgyökér, petrezselyem levél, kaporlevél, gyömbér kurkuma, sörélesztőpehely, áfonya, ananász.

Tisztított víz (pl reverz ozmózisos víztisztítóval készült), borsmentatea, gyömbértea. Limonádé nem cukorral, hanem vagy citromos víz, vagy esetleg glicinnel.


Kiiktatva: kristálycukor, búzaliszt, rizs és rengeteg egyéb.


Nem kell sokat enni. Zabálni pedig tilos.


Tartsd be azt, hogy ami az autoimmun protokollban tilos, azt nem eszed.

szept. 10. 14:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Videó? Link?
szept. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mu Yuchun (van magyar nyelvű felirat):

[link]


Citromkúra (itt a videót meg se nézzétek), a szöveget érdemes elolvasni:

[link]


Ezt még nem próbáltam, de lehet, hogy jó:

[link]


Fülakupresszúra:

[link]


Akupresszúra:

[link]

szept. 11. 05:56
 10/10 anonim ***** válasza:
szept. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!