Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez, szív magasságá...

Mi lehetett ez, szív magasságában, de jobb oldalon?

Figyelt kérdés

Tegnap egyik pillanatról a másikra rám jött egy nagyon erős fájdalom. Úgy tudom betájolni, hogy a szív magassága volt, de nem a bal, hanem a jobb oldalon. Görcsös fájdalom, erős, és 20 percig nem múlt el. Kocsiban ültem (mint utas), gyengeséget és szédülést éreztem. Levegőt azt kaptam normálisan, kint meleg volt, de a kocsiban 22 fok. 20 percig egyenletesen ugyanúgy fájt, aztán viszonylag hirtelen elmúlt (kicsit enyhült, és utána elmúlt). Mikor kiszálltam a kocsiból, gyengeség, szédülés, itthon le is feküdtem. Egész délután feküdtem, gyenge voltam, fáradt, ilyen soha nem szokott lenni velem. Ma meg már jól vagyok teljesen.

Mi lehetett? (Ijesztő volt).

N/41



#fájdalom #jobb oldal #szív magasságában
aug. 24. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pánikroham?! Hajlamos vagy pánikbetegségre?
aug. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Máj, epe fáj ott, de mivel írtad hogy kocsiban ültél, simán lehet, hogy rossz pozícióban és az izom ilyenkor megcsavarodik vagy húzódik. Nem szó szerint, de ha rossz pózt vesz fel, görcsbe tud rándulni.

Ha azután múlt el, mikor kiszáltál, akkor a "helyére ugrott".

Gyengeség, szédülés meg az enyhe pánik okozhatta.

aug. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Nem volt a kocsiban 22 fok, azt garantálom.
aug. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok.

#1

Egyszer nagyon régen volt egy pánikrohamom, azóta nem. Most úgy nyugodt életszakaszomat élem. De most valóban hasonlított ahhoz az érzéshez, a régi pánikrohamhoz a szédülés, gyengeség.

#2

Most, ahogy írod, nagyon közel állt hozzánk a parkolóban egy kocsi, és úgy préseltem be magam a kocsiba "lapjával", lehet, hogy vettem fel akkor egy kicsavartabb pózt, hogy be tudjak préselődni. Mert rögtön utána állt bele valóban, mikor bekötöttem az övet, és ahogy jöttünk ki a parkolóból. (És valószínű akkor, hogy az a régi pánikroham "élménye" bejött.)

#3

Annyi volt, ment a klíma már előtte is, és árnyékban álltunk.

aug. 24. 10:55
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Az egy dolog, hogy a klíma mit mutat, ha meg tényleg sikerült 22 fokra lehűteni a belteret, akkor egyrészt gratulálok, másrészt is, mert sok észre vall annyira lehűteni a teret, ha utána 35 fokba léptek ki.
aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5-ös.

REGGEL volt, amikor bevásárolni mentünk, fél 7-re. (Ennyire nem akartam részletezni).

Éjjel pedig nyitott ablakkal állta garázsban. Az út 20 perc oda, az alatt is ment a klíma, vásárlás 20 perc és utána jöttünk haza.

(De látom, ez a legnagyobb problémád az életedben.)

aug. 25. 10:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!