Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fogyok folyamatosan?

Miért fogyok folyamatosan?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a kerdesem az lenne, hogy vajon mitol fogyok folyamatosan. Egesznap nagyon sokszor eszek, lassan, minimum 10x a kissebb ragcsakat is beleertve. Nagyon vekony vagyok, es hiaba eszek kaloriadus eteleket, szedek vitaminokat, nem hizok hanem fogyok. Orvoshoz is jarok rendszeresen minden honapban, de azon kivul h “egyek tobbet” meg hogy “nincs semmi bajom csak nem eszek” mast nem kapok. Suli mellett altalaban meg orakon is eszek. Tavaly novemberbe voltam 38-39kg es ezutan februarra 42kg lettem, es ezt egeszen jol tartottam majus-juniusig. Utana hirtelen megint el kezdtem fogyni, pedig most hogy nyariszunet van, es itthon vagyok, szinte egesznap eszek, barmit csinalok. Most ujra 39kg lettem es eddig akarhany orvosnal voltam mindegyik azt mondta, hogy nincs semmi, csak egyek. Nagyon sokszor csinalnak verkepet, de azon is semmi…szerintetek?
aug. 17. 01:21
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
De jó neked.
aug. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha 150cm körül vagy akkor ez neked jónak mondható ez a 40-es átlag. Ha ennél is tovább fogsz fogyni akkor érdemes magándokihoz menni plusz addig is írd mikor mit eszel naponta. Ez segít látni az orvosnak is hogy nem kamuzol tényleg sokat eszel.
aug. 17. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Írj ki egy nemet, kort, magasságot, hogy érdemben tudjunk segíteni.
aug. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy?
aug. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
érzékenység.
aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
166cm vagyok, lány. Pajzsmirigy ultrahangon voltam nemrég és nincs semmi.
aug. 17. 12:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is 166cm vagyok és mikor 58kg voltam már undorodtam magamtól el sem tudom képzelni hogy milyen lehetsz 39kg....nem normális.
aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!