Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » BIID-m van és egyre jobban...

BIID-m van és egyre jobban éget a vágy, hogy valahogy lebénítsam magam deréktól lefelé, hogy onnantól kerekesszékes életet élhessek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A biid kevésbé ismert Magyarországon, body integrity identity disorder, testkép-integrációs zavar. Hallottatok már erről? Mit gondoltok, mit tanácsoltok? Sajnos egyre nagyobb a késztetés, hogy valahogy valamivel lecsökkentsem teljesen a fájdalomérzetemet és eltörjem a gerincem vagy etanolt fecskendeztessek bele. Illetve Mexikóban vannak orvosok, akik jó pénzért elvállalnak ilyesmiket suttyomban.

aug. 8. 23:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hàt ez nem semmi kérdező. Úgy néz ki, hogy a biid- nek is vannak akkor kevésbé súlyos, meg igenis komoly fajtài. Nagyon erős belső késztetés kellhetett ahhoz, hogy valaki amputàlja a testrészét, vagy külföldön kerekesszékesként új életet kezdjen. Főleg, hogy minden “szabályt* betart, ami ezzel az élettel jár.
okt. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Azert nem egyszerü ugy ebredni, hogy az älmodban a "tökeletes" tested megsem olyan amilyen... En is tudom jol,hogy amire vägyok az a netto melytorok es hatalmas küzdelem mindennap, de megis vägyok rä mert nekem ugy lenne kerek az eletem.
okt. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem el tudom képzelni ezt az érzést, mégha megérteni nem is tudom teljesen. Apànak is voltak nehezebb napjai mikor nem tudott felkelni az àgyból hosszabb ideig. Tudom ez ellentétes példa, de szerintem a sérült emberek is egészséges testre vàgynak amit nem kaphatnak meg.
okt. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!