Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » BIID-m van és egyre jobban...

BIID-m van és egyre jobban éget a vágy, hogy valahogy lebénítsam magam deréktól lefelé, hogy onnantól kerekesszékes életet élhessek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A biid kevésbé ismert Magyarországon, body integrity identity disorder, testkép-integrációs zavar. Hallottatok már erről? Mit gondoltok, mit tanácsoltok? Sajnos egyre nagyobb a késztetés, hogy valahogy valamivel lecsökkentsem teljesen a fájdalomérzetemet és eltörjem a gerincem vagy etanolt fecskendeztessek bele. Illetve Mexikóban vannak orvosok, akik jó pénzért elvállalnak ilyesmiket suttyomban.

aug. 8. 23:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Erről eddig nem hallottam, de utána néztem. Elég nehéz és szar lehet ez a helyzet, hiszen ezek szerint egészséges vagy és mégis ilyen öncsonkításos, fogyaték létrehozásos késztetéseid vannak. Nem ítélkezem, nem rosszból írok, inkább próbállak megérteni.

Mielőtt a tettek mezejére lépnél, javaslom próbálj meg valami vagy pszichoterápiát vagy pedig akár egy spirituális, ezotés irányba fordulva oki szinten megszüntetni. Egy próbát megér. Lhet, hogy egy hellinger vagy egy metamorf lélekmasszézs szoftveresen kiütné ezt a késztetést.

aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Járok pszichiáterhez, aki tud róla, szedek gyógyszereket más miatt is, de továbbra is fennáll ez
aug. 8. 23:40
 3/23 anonim ***** válasza:
A törött gerinc nem biztos hogy megoldäs mert ugyanugy vagy meg jobban fog fäjni kb csillapithatatlanul. Vegyel magadnak szeket plusz orteziseket amivek fixälhatod a läbaid es legyel boldog. Meg fognak bämulni, de ez a te döntesed. Lehet hogy kerekesszekben ülve megtalälod azt a beket amire vägysz.
aug. 12. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
aug. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, viszont az ortézisekkel fixálom, de én leginkább petyüdté szeretném tenni, valahogy lezsibbasztani.
aug. 12. 14:40
 6/23 anonim ***** válasza:
Azzal ha fixälod,nem mozgatod akkor elgyengül es petyhüdt lesz odövel.
aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ha Mexikóban elvágják a gerincvelőt, akkor utána egy hosszú rehabilitàció következik, rokkantsági ügyintézés ilyesmi, amihez kellenek a zárójelentések. Lakást át kell rendezni, munkahely is gond lehet, sok egészségügyi kiadás, mint a katéter, pelenka. Nem tudom mennyire megvalósítható ez.
aug. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, azóta jutottál valamilyen eredményre?
szept. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem. Abbamaradt a fellángolás.
szept. 30. 10:43
 10/23 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy miért gondoltad meg magad?
szept. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!