Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Abból lehet bajom, ha a párom...

Abból lehet bajom, ha a párom időnként megiszik egy pohár sört, vagy dohányzik?

Figyelt kérdés

Pl,ha megiszik egy pohár sört, és ha csókolózom vele ezután, az ő szájában lévő pia ölheti meg az én agysejtjeimet is; vagy pár pillanat múlva már elpárolog a szájából az a nagyon minimális mennyiség(ű alkohol,) ami még maradhatott ott, amiután már lenyelte az italt.

Vagy pl a szájában lesz lerakódott kátrány, és csókolózással lerakódhat bennem is? Vagy énrajtam átmegy, mivel nekem nem az orromon ment be a füst, hanem csak a számon max hamu, és azt kikakilom? Más a helyzet, ha elektromos cigi, mintha sima? Az én fogaimra lehet káros az ő dohányzása? pl anno faterom is dohányzott, kávét is ivott, sárgásak voltak a fogai, meg volt fölötte kicsi fekete cucc, amit kátránynak véltem. (+az e-cisek tisztítják a cigijüket? Gondolom, abból se lesz bajom, ha nem, hogyha mindig rendesen tisztálkodik, fogatmos.



aug. 8. 21:35
 1/10 A kérdező kommentje:
+ kimaradt egy "gi".
aug. 8. 21:36
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Hát szerintem az agysejtjeid miatt nem érdemes aggódnod...
aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2 ugyanez jutott eszembe a második mondatnál.
aug. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell aggódnod. De azt már értem miért iszik a párod.
aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4-nek (22:05) köszönöm ("Nem kell aggódnod".) :)
aug. 8. 22:12
 6/10 A kérdező kommentje:
Írhattok még, aki szeretne, de akkor nem aggódom. :)
aug. 8. 22:13
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked ilyen IQ szinttel abszolút nincs mitől félned, agyvérzést végképp nem kaphatsz, úgyhogy csak élvezd nyugodtan az életet! :)
aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
De cuki vagy, apádnak fogköve volt.
aug. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Phoney ***** válasza:

Nem közvetlenül az alkohol öli az agysejteket, hanem adott mennyiség/rendszeresség okozta krónikus B-vitaminhiány okoz agyzsugort, ami amúgy abszintnenciával elmúlik.


"az ő szájában lévő pia" pedig kisebb mennyiség, mint amit te magad elfogyasztasz kelt tésztával vagy bármilyen egyéb erjesztett élelmiszerrel.


Az ő dohányzása pedig max. akkor okoz számodra bármit is, ha vele egy légtérben szívod vele a füstjét.


Egyébként pedig ha csak időnként iszik egy sört vagy gyújt rá, akkor neki sem lesz semmi baja.

aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen érzés amúgy egy hamutálcával csókoloznod?
aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!