Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Időnként előforduló rossz...

Időnként előforduló rossz systolés érték lehet vashiány?

Figyelt kérdés
Másodjára fordul elő fél éven belül hogy ilyen 60/80 a vérnyomásom

2023. dec. 11. 08:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet
2023. dec. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Nézz egy hemoglobint...
2023. dec. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy jó a vérnyomásmérőd? A mandzsetta elöregszik, szivárog attól is lehet fals eredmény. Ez elég képtelenség nekem.
2023. dec. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3

Vagy sima mérési hiba. Azért, hogy az első alacsonyabb, mint a második - hááát.

2023. dec. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1,5 éves, igazából érzem is hogy valami van mert a szédüléstől a homályig minden van


És igen létezik az alacsony systolés vérnyomás.... Nézz utána

2023. dec. 12. 13:28
 6/11 anonim ***** válasza:
5 Az biztos, hogy létezik, - de az is, hogy nagyon gyorsan és nagyon régen kardiológus keze alatt kellene, hogy legyél! És az utolsó lenne az a gyanúm, hogy talán vashiány... Jobbulást! Én este bevitetném magam mentővel a sürgősségire, mert különben képesek hazaküldeni. Egy kis megfigyelés és talán előjön a probléma a megfigyelés alatt! Az lenne az ideális. És nem biztos, hogy másodszor fordult elő - csak másodszor csípted el.
2023. dec. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Utánanéztem, tényleg létezik, de az okáról nem találtam semmit.

Így viszont azt ajánlom, hogy ezt minél előbb orvossal beszéld meg, lehetőleg még ma.

2023. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az igazi gond az, hogy a diasztolés magasabb, mint a szisztolés. Az orvos akkor is megtalálja a kiváltó okot -ha szervi oka van-, ha éppen normális a vérnyomásod.
2023. dec. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha szedsz vérnyomáscsökkentöt, és az már nem jó valamiért neked, az is okozhat ilyesmit.
2023. dec. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Epilepszia gyógyszert szedek de az inkább növelni szokta
2023. dec. 12. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!