Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alacsony vérnyomásnak számít...

Alacsony vérnyomásnak számít a 100-110 közötti szisztolés érték egy 28 éves nő esetében?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időszakban rosszul létek gyötörnek, hányinger és fejfájás, mellkasom néha nyomni szokott. Pajzsmiriggyel augusztus végén kell mennem kontrollra (kissé alulműködik), de időközben vérnyomásnaplót kell vezetnem (kardiológián is voltam, ott ultrahangon sem találtak semmi eltérést, ami a rosszulléteket magyarázná).

A háziorvosom elérhetetlen, a neten meg össze vissza vannak táblázatok arról,hogy 25-30 év között hol kezdődik az alacsony vérnyomás, aztán hátha van itt olyan ember, aki orvostól kapott erre már valami információt, ami használhatóbb. :)


aug. 6. 12:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
5-ös de miért kell röhögni???? Az hogy neked ez a normál, nem jeleni, hogy másnak is!!!!! Tökéletes vérnyomásom van, de mikor beteg voltam leesett 100-ra.... A doktornő mondta ezt nekem akkor... Ezek szerint minden orvos hülye?
aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#11

Ja, nem egyforma a vernyomasunk. #1 irta, h ajulaskozeli lehet, ez igy igen vicces altalanositas.

aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nyugi #11 meg felmegy a vernyomasod.
aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12 - es én írtam azt is.... Pont azért hiteles amit írtam, mert nem jelentettem ki olyat, hogy tuti elájul.... Azt meg főleg nem hiszem el, hogy az 5-ösnek az orvosok tapsolnak a 90/- es vérnyomásra..... Nem egy, nem két embert ismerek, akinek magas a vérnyomása, semmi tünete nincs, az üzemorvos mégsem engedi dolgozni. Nem véletlen.
aug. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem legalább volt annyi eszem, hogy rákérdezzek a többi értékre, mert én olyan marhát még életemben nem láttam, aki egy értékből meghatározza, hogy a vérnyomás jó vagy sem. 4-es köszönöm a helyreigazítást, nyilván elírás volt, de a lényeget rajtad kívül más le tudta szűrni, de azért köszi a kiigazítást.
aug. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!