Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éves után miért fáj a hasam?...

Éves után miért fáj a hasam? Miért szökik fel a vérnyomásom?

Figyelt kérdés

Munkahelyen nem is eszek, mert ha éves után nem tudok megpihenni legalább egy 20 percet feküdni, elkezd nagyon fájni a hasam ,gázosodok , duplájára puffadok és emellé még az egekbe is szökik a vérnyomásom. Ez mitől lehet? Háziorvostól kérdeztem azt mondta nem valószínű hogy az evéssel van összefüggésben a vérnyomás.

Pedig szerintem de. Minap jól bekajáltam egy gyorsétterembe. Aztán egyszerre mentünk át az üzletbe vásárolni. Nem telt el 5 perc fel is ment a vérnyomásom.

Akkor pl mielőtt indulok dolgozni sem tudok enni mert tuti az úton rosszul leszek. Mindig úgy időzítem hogy egyszerre eltudjak feküdni legalább egy kicsit.

Nagyon zavar,mert megyünk nyaralni is és majd nem tudok jókat enni mert nekem el kell feküdjek valahova. Tavaly nyaraláson is rosszul lettem az étterem után.

Egyébként tök mindegy mit eszek mert már gondoltam allergiára is,de nem...



júl. 26. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán ennél komplexebb a gond és komplexebb megoldást is igényel...
júl. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miket szoktál enni?
júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon változó. Változatosan eszek. De igazából tök mindegy mivel lakok be jól. Ha szendvics ha zöldség ha gyümölcs ha főtt étel. Mindentől ugyanez a problémám. Sokat kisérleteztem már . Annyi ha csak falatokat eszek pl keksz vagy házi sajtos vagy jó reggelt keksz( egy jó reggelt is 8 óra alatt fogy el ) a vérnyomásom nem bántja viszont akkor is puffadok.
júl. 26. 20:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Az emésztés megemeli a vérnyomást. Ha ritkán, de sokat eszel, érthető, hogy földhöz vág. Gyakrabban egyél, mindig kis mennyiséget, sose lakj jól teljesen. El fog múlni.
júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!