Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megváltozott munkaképességű...

Megváltozott munkaképességű személy vagyok, most kaptam meg újra a minősítést. Augusztus 10-ig tovább folyósítják az összeget, de új adatlapot kell beadni a továbbfolyósítás miatt. 10-e előtt vagy után adjam be? Mindegyik ügyintéző mást mondott?

Figyelt kérdés

júl. 26. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! 10.-e előtt ad be minden képpen! És mit folyósítanak? Mert az se mindegy? Rokkantsági járdékot, vagy rokkantsági nyugdíjat?
júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rehabilitációs ellátást.
júl. 26. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:
1-es voltam! Bocsi. Hogy érdeklődöm. De akkor te rehabilitálható vagy. Vagyis nem végleges. Engem 53%-ra vettek 2015-ben. 2015 óta nagyon sokat romlott az állapotom. A kérdésem az az hogy most 2024-ben hogy megy újra a leszázalékolás?
júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Állapot romlásra való tekintettel újra beadhatod a nyomtatványokat.

Én most nem voltam be hívva bizottság elé. Ilyen még sosem volt.

júl. 26. 18:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Az eredeti kérdésre: minél elöbb add be a papírokat, nehogy ök késsenek, te meg pénz nélkül maradj.
júl. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
júl. 26. 18:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!