Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 2011-es törvény alapján...

Zsuzsanna68 kérdése:

2011-es törvény alapján elutasított rokkantnyugdíjasoknak sürgős kérdés Volt-e valaki akit a fentiek alapján elutasítottak és észrevették-e , hogy nem a törvény, még az orvost SEM kellene okolni, hanem a foglalkozási ügyintézőt?

Figyelt kérdés
Engem nem utasítottak vissza, de hiába az orvosom szerint jogos volt az állapotrosszabodás, most is az egészségkárosodás emelkedett, de a vége mindig C2 maradt, most is amikor az állapotom nagyon romlott az orvosom szerint is és láttam, hogy az szakorvoson, hogy ezt ő is látja és utalt rá a felülvizsgálaton, de a foglalkozási ügyintéző többször most kritikán alulian viselkedett velem. Akkor vettem észre a törvényt elolvasva, az szakorvos hozzáállását látva, hogy itt a foglalkozási ügyintéző lepontozhatott nem is akkár hogyan, ordított, kiabált olyan helyzetbe hozott, hogy azt se tudtam mikor érettségiztem csak sírtam, rosszul lettem pánikrohamot kaptam Ne hisztizzen,mondta. Önéletrajzot kért. Fellebbezni már nem tudok olyan rossz állapotba kerültem azóta is korom miatt végleges. Várok válaszokat. Mit tudnak önök, mit tapasztaltak.

2021. okt. 29. 06:29
 1/2 anonim ***** válasza:
A konkrét esetet innen nyilván nem tudjuk megítélni. Hogy tengernyi potyautas volt, az viszont biztos.
2021. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
anonim - igen tudom a törvény indokolt volt, de a kérdésem arról szólt, hogy találkozott valaki hasonló esettel
2021. okt. 30. 06:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!