Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka?

Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Múlthét kedden hasmenésem volt többször is, azóta nagyon minimálisan van széklet, szinte semmi sincs.. Kisebb darabok, vagy éppen csak bogyók. Este vettem be hashajtót de nem hozott az sem semmit, most szedek valamit bélflóra helyreállítására, illetve próbálok rostost enni meg sok vizet fogyasztani. Mi lehet az oka, hogy 6. napja nem igazán van széklet? Étvágyam van, nem émelygek, egyenlőre nem értem a mi voltját.

júl. 22. 06:07
 1/1 Senior Séf ***** válasza:
Hasonló cipőben járok. Négy napig semmi hajlandóságot nem mutatott a széklet, hogy ki akarna jönni. Beküldtem elé egy kúpot, de még az sem hatotta meg. Ilyen esetekre mindig tartok otthon LAXA Clean mini klizmát, így azt is bevetettem. Tette is a dolgát,kipucolt, de tegnap, meg ma már megint nincs székletem.
júl. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!