Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az oltatlanok (covid) mára...

Az oltatlanok (covid) mára mind kihaltak? Mi lett velük?

Figyelt kérdés

[link]


A vezér nyilatkozta lassan idestova három esztendeje, hogy az oltatlanok vagy oltakoznak, vagy meghalnak.


Mi történt azóta az oltatlanokkal? Az én ismerősi körömben mindenki felvette az oltást, az ország lakossága a népszámlálási adatok szerint azonban nem csökkent annyival (figyelmbe véve az elhalálozosákot, születéseket is), mint ahányan nem oltakoztak.


Tévedett tehát a vezér? Vagy én néztem el valamit és igaza lett?


júl. 9. 22:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Oltatlan vagyok. Jelentem, meghaltam. Nem vagyok rá büszke. Hivő nem az oltásra bízza életét, hanem Istenre.
júl. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
87%
Én is oltatlan vagyok, üdv a túlvilágról.
júl. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
82%

2-es vagyok!


Ui:

A Vezér sosem téved!

júl. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Annyiszor voltam covidos teljesen felesleges volt oltatni magam egy kis köhögésért.

Di-per-te stb természetesen megvan, és tetanuszt is kérek ha rozsdás szögbe lépek, de ugye ez max enyhíti a tünetet nem véd meg tehát felesleges. 7x haltam meg. A végén már karanténba se kellett legyek.

júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

Nem, nem haltunk meg, köszönjük szépen.

Ezzel szemben az oltottak hullanak, mint az őszi legyek. Férjem sok embert ismer, nem is tudom, hány oltott halt már meg, vagy szenved halálos betegségben az oltás óta.

sok sikert minden oltott nagyokosnak

júl. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
Aki meghalt azon az "oltás" sem segített, persze túlzás annak nevezni a kájzert, a kínai és orosz volt az oltás.
júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Azt hittem csak én haltam bele, jó tudni, hogy nem én vagyok az egyetlen oltatlan :D
júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Pontosabban ezt mondta: "Az oltásellenesek vagy beoltják magukat, vagy meghalnak"


Ugyan nem oltottam be magam a korona ellen (miután elkaptam a koronavírust és kigyógyultam belőle, azután meguntam ezt a covidos témát és nem olvastam róla híreket), de nem vagyok oltásellenes, ezért így nem haltam meg.


Ez volt a kulcs!

júl. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
Oltatlan vagyok és ezek a kovidos kérdések már qva unalmasak...
júl. 10. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

Élek és virulok, teljesen egészséges vagyok.

Ellenben egy többször oltott kolléganőm egy éve leukémiás, tavasz végén találtak neki donort, ebben a hónapban van a műtétje.


Szerintem is dög unalmasak már ezek a kérdések. Kérdező, neked nincs életed?

júl. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!