Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Budapesti Bajcsy-Zsilinszky...

A Budapesti Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézetben lévő SBO II. osztályon miért megy 100% maximumon a légkondicionáló, a legnagyobb hőségben?

Figyelt kérdés
A tegnapi (2024.07.08.) napon a Budapest X. kerületi Körösi Csoma Sándor úti kormányhivatalban rosszul lettem. Mire a kormány hivatal munkatársai mentőt hívtak hozzám. És a mentősök be vittek a Budapesti Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézetben lévő SBO II.-ra. Ahol az erősen működő 100% maximomon működő légkondicionálótól plusz még a fejem is meg fájdult. A fej fájásra tramadol injekciót kaptam. De az alap rosszul létről amivel az SBO-ra szállítottak a mentők. Arről kiderült hogy magas vérnyomásban szemvedek. Amire gyógyszert kaptam. Egy éjszakát töltöttem bent az SBO-n. De a kérdés az hogy a legnyagobb hőségben miért kell maxon csúcsra járatni a légkondit? Mint kiderült az SBO-n 22 fok volt. Míg odakint volt vagy 35 fok. Mire jó ez? Mikor az SBO-ra bettérő betegek a légkondi erős mükődése és a több mint 10 fok különbségben még komolyabban is meg betegedhetnek az emberek. Van azoknak az embereknek elég bajuk akik be mennek egy SBO-ra. SBO = Sürgösségi beteg ellátó osztály. - A magas vérnyomásra egyébként kaptam gyógyszert. Igy remélhetőleg be fog állni, normál vérnyomásra.

júl. 9. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Mert a klímának az a dolga...
júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kezelőjét kérdezd meg.
júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Hogy miért pont annyi azt nem tudom, de szerinted mennyinek kellene lennie? A nagy különbség csak akkor releváns, ha ki-be mászkálsz,egyébként ennyi a normál, mi otthon 23 fokon járatjuk.
júl. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Most azért fuldokoljanak bent 0-24-ben 29 fokban, mert időnként bejön valaki a melegről?
júl. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-esnek! Mi az hogy időnként? Jól vagy? Csak azért kérdem mert a legtöbb korház igy a Bajcsy kórház SBO-ja is mindig dugig van / tele van. Tegnap délután negyed ötkor vettek fel / érkeztem az SBO-ra. És hajnali fél négykor kerültem sorra! És ez nem elírás! Ez a valóság!
júl. 9. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor úgy írom, hogy egy-egy ember abban az 1 percben van érintve, amíg bejön meg kimegy. Aki viszont bent van, az - mint a példádból is látszik - órákig. Inkább legyen hideg, mint meleg, az ellen lehet védekezni.
júl. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán mert nem akarnak megfőni?
júl. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!