Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyiptomban nyaralok, és...

Egyiptomban nyaralok, és csapvizet ittam elég nagy mennyiségben.. Menni fog a hasam? 🥹

Figyelt kérdés
Örülnék neki, ha megtalálna a fáraó átka és egy kiadós hasmenésem lenne úgy hogy mellé csikarjon a pocim🥹 van rá esély hogy fosni fogok a csapvíztől?

júl. 6. 00:19
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Nem.
júl. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Hát, nyugi valami átok az már megtalált, ez tuti. Ne keresd tovább.

Amúgy csapviz ide vagy oda, jó esélyed van hasmenésre arab országokban, így Egyiptomban is.

coca cola ivás enyhébb esetekben segít.

júl. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Melyik város? Kairóban kevésbé esélyes a fosás.
júl. 6. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
júl. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sosem voltam Thaiföldön, szerintem pedig az teljesen rendben van hogy másoknak is megy a hasa külföldön..

Én mindig névvel kérdezek, mivel felvállalom hogy szeretem ha megy a hasam..

egyébként Hurghadában vagyok és eléggé csikar és megy a hasam a víztől , így elértem amit akartam és a WCn ülhetek hasmenéssel

júl. 6. 10:06
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Ezért kár volt kiutazni?
júl. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
6# Tengerre néző klotyo ablak jól jöhet, megéri a felárat, nem sajnáld plusz lovettát kérdező, akkor se ha trollkodsz
júl. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Megérte kiutazni, tudtam hogyha nem figyel az ember akkor elkapja a fosás, én ezt akartam.. legközelebb is olyan országba megyek ahol garantált a fosás

A hasam glugyog morog csikar és úgy fosok mint a víz, de imádom 🙏❤️

júl. 7. 10:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem csak a szatmári szilvalekvár tud kihullani.
júl. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!