Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért látni még mindig emberek...

Miért látni még mindig embereket akik a orvosi maszkban ülnek a saját kocsijukban egyedül?

Figyelt kérdés
De gyalogosan is látok elvétve. Azt hittem ennek az őrületnek már vége. A rádióban meg a tv-ben már nem hallom, akkor ki és miért takargatja magát még?
júl. 4. 23:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek egyedül is viselhetnek maszkot szokásból, biztonságérzet miatt, egészségügyi okokból vagy azért, mert még mindig fontosnak tartják a védelmet fertőzések ellen, bár nem mindenhol kötelező.

Japánban és Kínában például ez elég megszokott már évtizedek óta. Bár Kínában valahogy jobban meg tudom érteni az okát az óriási szmog miatt.

júl. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%

Hozzátesznek valamit az életedhez?


Veszélyt jelentenek rád nézve?


Szerintem nem! Ha úgy veszed még téged óvnak meg a fertőzéstől hiszen ez volt a maszknak a szerepe.


Innentől kezdve nincs tiszted foglalkozni vele, ha lila kalapban jár akkor se! Ő tudja hogy miért hordja, ezzel neked nem árt!


Én nem nézem hülyének, csak valami parája van, óvatosabb az átlagnál, ki tudja miért!

júl. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a kovid előtt nyaksálat húztam az arcomra télen hogy melegítse.

Kicsit fura volt de jól esett!


Aztán jött a kovid és már maszkkal takartam el az arcom, tök megszokott lett, még örültem is neki a hidegben.


Aztán amikor vége lett az őrületnek még mindig hordtak egyesek maszkot, most meg már bármikor elő lehet venni, nem lesz annyira megbotránkoztató mert tudjuk hogy volt ilyen.


Lehet hogy valaki a fertőzéstől fél még mindig, de az is lehet hogy seb van a száján, arcán és így takarja el.

júl. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

KÖZÉPISKOLÁBAN AKI NEM TANULT BIOLÓGIÁT AZ NEM ÉRTI, DE 4 VÁLASZ itt is LEÍRJA.

Válaszom:

TL > valamilyen légúti érzékenysége lehet a maszk használójának.


mi ez a kérdés, rasszizmus?

júl. 5. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Pl a kocsiba be fog szallni valaki es annak gyenge az immunrendszere, es a maszkos van megfazva.

Jo lenne nem lovagolni masokon. En meg kemoterapiara fogok jarni, es mas se hianyozna, mint egy kreten, aki ezen porog.

júl. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!