Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért látni még mindig emberek...

Miért látni még mindig embereket akik a orvosi maszkban ülnek a saját kocsijukban egyedül?

Figyelt kérdés
De gyalogosan is látok elvétve. Azt hittem ennek az őrületnek már vége. A rádióban meg a tv-ben már nem hallom, akkor ki és miért takargatja magát még?
júl. 4. 23:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

"Azt hittem ennek az őrületnek már vége."

. Azt hitted, a WHO felszámolta az összes betegséget a világon?


Valószínűleg fertőző betegek, vagy ők félnek a fertőzéstől, és ebben bíznak. Nem értem, mi a gond ezzel.

júl. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Biztosan van, aki még mindig fél a felsőlégúti betegségektől. Lehet, hogy immungyenge. Lehet, csak lecsiszolták a fogait. Lehet más okból.

De nem mindegy ez neked?

júl. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Abból a szempontból nekem mindegy hogy magukkal mit csinálnak abból a szempontból nem hogy nem akarom hogy ez a kötelező maszk őrület a covidra hivatkozva újra elkezdődjön.
júl. 4. 23:45
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Már milliószor leírtuk, nemcsak a Covid az egyetlen betegség. Sok ember immungyenge, frissen műtött, vagy egyéb problémája van, ami miatt jogosan hord maszkot. Vagy például még 2017-ben egy ismerősöm egész családja maszkban járt mindenhova, hogy minél kevesebb eséllyel fertőzzék le a szívátültetésen átesett gyereküket. A szülők és a testvérek hiába voltak egészségesek, a frissen műtött gyerek belehalhatott volna a fertőzésbe, amit hazavisz a család. De a nagybátyjámnak is a Covid előtt volt szívműtétje, ő is egy ideig maszkban járt, a mai napig veszélyeztetett fertőzések szempontjából. De az autoimmun betegek egy része, a rákosok, és még egy csomó egyéb embernek végzetes lehet egy légúti fertőzés.
júl. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

A kérdező csak kíváncsi a miértjére, nem értem mi ezzel a gond hogy felteszi ezt a kérdést.


Egyébként aki allergiás a pollenekre azok is emiatt hordják mert elég sokat véd egyébként. De azért is hordhatja mert az immunrendszere le van gyengítve valami miatt, műtét például, vagy olyan kezelést kap ami ezzel jár.

Mondjuk azt én sem értem hogy egy autó belterében minek kell hordani a maszkot ha senki nem ül benne rajta kívül és a covid alatt sem értettem miért viselték sokan az autón belül.

júl. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az immunhiány meg az allergia stb egyéb betegségek ahol indokolt a maszk használata az teljesen oké. Én csak a kamukovid-tól rettegek hogy valami idióta majd megint kitalálja.
júl. 4. 23:59
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A c cirkusz előtt is lehetett látni maszkos embereket a városunkban.

Főleg az ázsiai diákok hordták, de helyiek is.

A c rettegésen kívül, lehet sok oka, egy betegseg, száj, fog, vagy arcműtét, lehet kemóra megy szegèny gallyra vágott immunrendszerrel.

Meg persze vannak a rettegők.

júl. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ezért amikor egy maszkos embert látok már bekapcsol a pavlovi reflex és kijárási tilalomra , lezárásokra, wc papír hiányra gondolok.
júl. 5. 00:00
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem lesz ettől még maszk őrület. Mind tudjuk mi miért volt akkor.

Egyébként a covid előtt is voltak, akik feltették, a fent felsorolt okokból, csak akkor nem annyira figyelt fel ezekre senki, most meg már bennünk van a param egyből valami rosszra fondolunk.

júl. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

8.

Nem ezen fog múlni, hogy újra elkezdjék.

Szerinted mennyire érdekli őket, hogy ki hord felelemből maszkot?

Amúgy is most más a prioritás.

júl. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!