Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire furcsa, hogy nincs...

Mennyire furcsa, hogy nincs hivatalos kutatás a gumis szerkezetű vérrögöket illetően amelyeket balzsamozók találnak a holttestekben már 2021 óta?

Figyelt kérdés
[link]
júl. 3. 14:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

#18: Csak itt arról van szó, hogy egy asztalos azt állítja hogy a szú csak az utóbbi időben jelentkezett (előtte - állítása szerint - nem volt szú a fában), majd az asztalos videóját átveszi több klímavédő aktivista, azzal a felütéssel, hogy "ez is a klímaváltozás miatt van".


Majd at erdészeti szakemberek kiadnak egy közleményt, hogy a szú a fákban idáig is volt, szóval az asztalos - így a klímaaktivisták - állítását cáfolják. Ezeket az információkat az egyik legnagyobb hírportál tényellenőrzés címén összegyűjti és közli.

júl. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is, honnan tudod, hogy TÖBB BALZSAMOZÓ mondja, amit hallasz?

Én is állíthatom, hogy az vagyok, meg bárki más is - semmi sem támasztja alá, hogy tényleg az, amit mond.

Másodszor az utcáról össze lehet gyüjteni akárhány embert, aki megfizetve bármit állít!

júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

24


Rengeteg ilyen balzsamozó szólalt meg már. És láttam is riportokat velük.


Tehát nem komolyan venni merénylet.

Emberiesség elleni merénylet.

júl. 3. 16:33
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

"Rengeteg ilyen balzsamozó szólalt meg már."

Nevük, elérhetőségük?


"És láttam is riportokat velük."

Állítani bárki állíthat bármit. Pláne a Youtube-on. Súlytalanok.

Tudományos szaklapban, bíróságon, több szakavatott tanú jelenlétében már kevesebben.

júl. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

"Ha tegyük fel felröppen a hír, hogy az ország egyik régiójában döglenek a disznók. A normális válasz erre az, hogy az állam kiküld kutatókat, hogy végére járjanak a disznók pusztulásának."

Már ha igazolható az állítás. Próbáld ki! Add ki magad valami kamu szakértőnek, és csinálj egy videót arról, hogy döglenek a disznók, aztán várd a kutatókat! Szerinted hányan fognak megjelenni egy ilyen, semmi által nem igazolt sztori miatt?

júl. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

24


Balzsamozók tudományos szaklapban? Mikor volt ilyen?

júl. 3. 17:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!