Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívül olyan...

Van még rajtam kívül olyan személy, aki a kötelező tüdőszűrő miatt mondott fel a munkahelyén?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, tehát orvosilag nem ajánlott nekem a tüdőszűrő, mellesleg tartok tőle, hogy hosszútávon a rendszeres sugárzás rákot okozhat.

júl. 2. 11:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, az hogy orvosilag nem ajánlott, nem én találtam ki. Kérek mindenkit, aki nem ért velem egyet, olvassa el a Petz Aladár Kórház Pulmonológiai Gondozójának állásfoglalását. Adok linket hozzá, a 6.pontot olvassátok el, ahol leírja hogy szakmailag nem indokolt 40 éves kor alatt.

[link]

júl. 2. 15:23
 12/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
22%
40 éves kor alatt a tüdőszűrés nem indokolt, de üzemorvos elrendelheti, sőt egyes szakmákban kötelező is, erre meg kormányrendelet is van. De semmi gond nincs, neked ezt nem kell elfogadnod.
júl. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Milyen munkakör ez?
júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Én nem mondtam fel hanem eleve nem vállalok olyan munkát amihez erre a besugarazásra kényszerítenek akárcsak egyetlen alkalommal nem hogy rendszeresen. Sajnos valóban rákot okozhat..."


Mert az 5G sugárzás nem okoz rákot!

júl. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14.

Jól mondod, az nem okoz.

júl. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!