Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem szeretek nyilvánosan wc-zni?

Nem szeretek nyilvánosan wc-zni?

Figyelt kérdés
Sajna már többször is előfordult hogy nem mertem elmenni máshol wc re. És nem azért mert finnyás lennék hanem mert szimplán széggyellem vagy nem is tudom.Segítsetek ez mi miatt van és hogy lehet orvosolni, ja és persze másnál is előfordul-e?

jún. 26. 23:09
 1/4 anonim válasza:
Csináld a természetbe!
jún. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, én nekem lett egy betegségem, hogy napi 8x kellett menni wc-re akkor muszáj volt, elötte én soha nem voltam nyílvános wc-n .. én a baciktól félek.
jún. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagy vécézni én sem, mert nincs bidé.
jún. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 VZ2 ***** válasza:

Nekem kb. 46 éves koromra jött el, hogy bárhol tudok sz@rni és fing@ni a WC-n. Nem zavar, ha kicsit hallják. A lényeg az egészségem, nem az akusztika.

Javaslom neked is, hogy sz@rjál a többiekre. Mintha ott se lennének. Tulajdonképpen a nyilvános bevásárlóközponti vagy páklyudvari WC-ben még élvezem is, ha jó nagy hangja van. :D


Kívánom, hogy te is ebbe az irányba változz meg. Mert én ugyanolyan voltam, mint te, és valószínűleg az is közrejátszott a korai szürkehályogom kialalkulásában, hogy volt, hogy otthon 1 hétig se volt semmi produktum. Én annak tudom ezt be, hogy a szüleim nagyon sokat veszekedtek gyerekkoromban.

tegnapelőtt 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!