Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen esetben kell új beutalót...

Ilyen esetben kell új beutalót kérnem?

Figyelt kérdés
Ma voltam háziorvosnál, körülbelül 10 éve először. Kaptam 2 beutalót, amikkel szerettem volna időpontot kérni, de itthon vettem észre, hogy a régi lakcímem nyomtattak rá. Eszembe sem jutott, hogy már más lett azóta, az orvos pedig nem kérte el a lakcímkártyát. Ugyanabban a faluban élek, csupán az utca és a házszám lett más. Ilyenkor muszáj új beutalókat kérnem? Írtam a kórháznak is, de kétlem hogy kapnék választ tőlük a kérdésben, az időpontokra pedig így is rengeteget kell várni, telefont fel sem veszik. Háziorvosi rendelőben már ma is nehézkesen fogadott az orvos, nem tudom mennyire szívesen állítana ki új beutalót.

jún. 25. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell, az orvosod oda utalt be, ahová területileg tartozol.
jún. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én azt olvastam mindennek jól kell kitöltve lennie, hogy elfogadják, rendesen fel is idegesítettem magam. Valószínűleg holnap felhívom a rendelőt, de remélem hogy valóban így is elfogadják.
jún. 25. 23:12
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha valakinek hasonló problémája lenne, akkor itt leírom:

-röntgenen elfogadták, csak jeleznem kellett a vizsgálat előtt

- laborvizsgálat online időpontfoglalásnál beírtam a megjegyzéshez, nem jelezték hogy probléma lenne

Szóval ha mással is ez történik, nem kell új beutaló!

jún. 30. 19:30

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!