Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyfolytában iszom a vizet...

Egyfolytában iszom a vizet mert nagyon szomjas vagyok, de hiába iszom csak a hasam fáj már a sok víztől, de ugyanúgy szomjasnak érzem magam. Mi lehet az oka? Eddig sose volt ilyen.

Figyelt kérdés
Már megittam egy ültő helyemben egy egész üveg vízet és több pohár vizet.

jún. 23. 18:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"leküld vagy 10 litert annak nem lesz jó vége."


Mondjuk itt nem volt szó 10 literről, csak egy üvegről (az pontosan mennyi?) és néhány pohárról (az mennyi?)


Teszem azt nem mindegy, hogy egész nap pusztult a kérdező a melegben, és összeszűkült gyomorra, kimerült szervezetre küldött rá 1 liter vizet, mert akkor persze, hogy szarul van, vagy előtte is megvolt a folyadékpótlás.


Eleve van klíma nélkül 28-30 fok, ami megterheli a szervezetet.

jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Cukorbetegség egyik legfontosabb tünete! Fordulj orvoshoz, kezelni kell!
jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért nehogy "átmosd" magad. Én egyszer így jártam, leesett a nátriumom az értékhatár alá, kórházban kötöttem ki (kb. olyan voltam, mint akinek elmentek otthonról).

4 nap infúzió. Mondta a doki, hogy ihatok vizet, csak tegyek egy flakon vízbe késhegynyi sót is, kánikulában.

jún. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Azóta sajnos lement még pár pohár víz, nem tudom abba hagyni.
jún. 23. 20:25
 15/18 anonim ***** válasza:
Méresd meg a cukrodat ember ! Addíg meg ha tudod került a szénhidrát fogyasztását.
jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy nyár van, senkinek nem jut eszebe?

Atyaisten!

jún. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Vagy só/ionhiányos vagy. Vagy cukorbeteg.

Ne sima vizet igyál hanem lomonadet svgy elektrolitos italt

jún. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem 2x volt ilyen. Az első esetben 35 fokban, biciklitúrán a sópótlás hiányzott. Lenyaltam a szám körül az odaszáradt sót, az segített kicsit. Utána már figyeltem a sóra is, nem csak a vízre.


A második ilyen alkalommal cukorbetegséget jelzett. Egész nap szomjas voltam, ki volt száradva a szám, ittam és pisiltem. Nem is gyanakodtam, nyár volt. Vacsora után, mint sokszor máskor, megmértem a vércukorszintem. Nem számítottam semmi rosszra, csak terhes voltam és amiatt időnként megnéztem, hogy tutira kizárjam a terhességi diabéteszt. Na, 10 lett. Másnap már írta is a háziorvos a beutalót.

jún. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!