Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha napi min 4 liter bor kell...

Ha napi min 4 liter bor kell ahhoz hogy bármit tudjak csinálni, akkor ez lehet az alkoholizmusom kezdete?

Figyelt kérdés
Úgy kell elképzelni hogy minden nap másnapos vagyok, és ha nem iszom a bort akkor egyáltalán semmit nem tudok csinálni. Ha viszont már töltésen vagyok akkor megjön az erőm. Most gondolkodom lehet ez a meleg miatt van, de lehet már hozzászokott a szervezetem a borhoz. A múlkor kipróbáltam nem ittam és aznap konkrétan semmit nem tudtam csinálni csak vergődni. Vajon így kezdődik az alkoholizmus? Hogyan lehetne ezt felmérni? Hogy tudom megkülönböztetni azt hogy a meleg miatt nem bírom, vagy a bor hiánya miatt, vagy lehet ez állandó másnaposság. Már hetek óta állandóan iszok (és előtte is) szóval fennál bennem a gyanú hogy ez már fizikai elvonás.
jún. 20. 14:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"ha nem iszom a bort akkor egyáltalán semmit nem tudok csinálni"


Sajnos alkoholista vagy, sajnálom.

jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez mar az
jún. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem a kezdet. Ebben már nyakig benne vagy. 4 liter folyadék önmagában is sok egy felnőtt embernek, 2,5-3 liter max (víz mondjuk)De akkor még alkohol? Számold ki, hogy ez mekkora mennyiségű tiszta szesznek felel meg.
jún. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Valahol sejtettem hogy itt valami nem stimmel, de így már akkor nyugodtan elmehetek valami ilyen helyre (Pl Anonim alkoholisták gyűlésre) és talán ezzel már nem fognak kinevetni.
jún. 20. 14:53
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem lassan végrendelkezzél is... viccen kívül.
jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Mad Max2 ***** válasza:
82%

Kamu kéréds


Aki napi 4 liter bort iszik az tuti nem írkál ide, és főleg nem azt amit a kérdező írt!

jún. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem félek én se a haláltól se semmitől, az a vicc hogy már most 4,5 liternél vagyok azt be se vagyok rugva, csak kezdek elemembe jönni. Köszi a válaszokat, csak azt éreztem nem látok rá jól a helyzetemre, de így látható hogy ezzel érdemes komolyabban is foglalkoznom. További szép napot :)
jún. 20. 15:18
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
én "csak" napi 2 litert iszom belőle, (+1-2 feles vagy sör) de már ezt is bőven benne levésnek mondják, meg nem hitték el hogy egy este alatt gurítom le. nekem is hosszú ideje fenáll, és van ilyen vergődés magamban ha kimarad egy nap, viszont ha azon túllendülök akkor sokkal könnyebben menne a többi. húsvét előtt pl. egy hétig nem ittam, mert aggódtam hogy fizikai dolog van-e, de semmi. de ha kimarad pár nap akkor rosszabb a másnaposság. nálad lehet másnaposság és kiszáradás együttese, nem tudom hogy kell elképzelni a semmit sem tudsz csinálni dolgot, mindenesetre a mennyiséged valóban sok, csökkenteni kéne
jún. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
na a mai nnapl bemértem - moistmár tuti biztos hogy alkoiholista vagyok :))
jún. 21. 20:20
 10/15 A kérdező kommentje:
eztg illyet normális ember nem csi nál :D
jún. 21. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!