Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 10 évvel az epehólyag eltávolí...

10 évvel az epehólyag eltávolítás után miért fájhat még mindig az a terület?

Figyelt kérdés
Akinek kivették az epehólyagját, azok közül mindenkinek fáj az a terület, vagy csak nekem? 10 éve vették ki, de a mai napig fáj. Hol jobban, hol kevésbé, van amikor folyamatosan, van, hogy csak időnként. Van amikor az evés vagy az ivás hatására, de van amikor csak úgy... Próbálom kiiktatni az olyan ételeket italokat, amik gondot okoznának, de néha még a tisztavíz is gondot okoz... Most voltam uh-n nem láttak semmit, minden rendben van. Az uh-s csak találgatott. A fájdalom, amit érzek pontosan ott van, ahol az epének kellene lennie. Javasolták, menjek endoszkópos kamerás vizsgálatra, de rossz tapasztalatok miatt engem oda max csak vissznek... De azért kiváncsi lennék, hogy más tapasztalt-e ilyent?

jún. 18. 11:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!