Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájdulhatott meg hirtele...

Mitől fájdulhatott meg hirtelen az egész karom?

Figyelt kérdés

Tegnap este hirtelen az egész jobb karom megfájdult válltól lefelé. Olyan zsibbadós, izomlázszerű fájdalom folt, de nagyon erős. Nem csináltam semmi megerőltetőt, nem feküdtem el, semmi ilyen oka nem lehet. Mára szerencsére sokkal jobb lett, szinte már teljesen elmúlt. 55 éves viszonylag egészséges férfi vagyok, átlagos testalkatú, utoljára 30 éve voltam kórházban. Mondjuk olyan nagyon nem táplálkozom egészségesen, és a vérvételnél is mondták, hogy nagyon sűrű a vérem, de nem iszom és nem is dohányzom. Orvos is csak minden szökőévben lát. Ez viszont most megijesztett, mert nem konkrét fájdalom volt, hanem az egész karom egységesen fájt.

Mi lehetett ez?


jún. 13. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Melyik karod? Bal?

Ha igen, az lehet szív eredetű, egyebekben viszont mozgásszervi.

jún. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!