Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a bal karom?

Mitől fájhat a bal karom?

Figyelt kérdés

Az egész ott kezdődött,hogy egy családi eseményen (2 hónapja) elég sokat volt a kezemben a másfél éves kislányom, a bal kezemben fogtam/fogom őt leginkább. Másnap nagyon fájt a bal karom, ha kifeszítettem a tenyerem, akkor nagyon fájtak az ínszalagjaim, egy rossz mozdulatkor is élesen belenyilalt a fájdalom. Pár nap alatt elmúlt.


Azt vettem észre,hogy az az esemény óta, ha kicsit is megerőltetem a bal kezem, akkor képes több napig is fájni, hol a váll alatt, hol a kezem, az ínszalagok, hol fáj, hol zsibbad a karom, változó. Néha felnyúlik a fájdalom a nyakamig. Hozzáteszem, hogy a testtartásommal is vannak gondok, sokszor fáj a hátam, a nyakam, görnyedek sokszor sajnos. Kardiológusnál júniusban voltam, mivel mellkasi fájdalmaim voltak/vannak, de nagyon úgy néz ki hogy pánikbetegség, szorongás, stressz okozza a mellkasi nyomást.


Néha ijesztő, mikor mellkasi nyomás mellett a bal karom is fáj/zsibbad, pláne ha a pánikroham is rám tör, akkor remegek, magas a vérnyomásom, izzadok, félek.


Merre, hová érdemes fordulnom?


Köszönöm szépen a segítséget!


30 N


2023. nov. 9. 23:45
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
A kardiológus kit javasolt? Béta blokkolót írt fel?
2023. nov. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!