Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 10.-ben kötelező a védőnői...

10.-ben kötelező a védőnői szűrés?

Figyelt kérdés
Jogomban áll egyes részeit visszautasítani? S.o.s.

jún. 10. 10:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
32%
Mondjuk aznap hiányzol, ha előre tudod, mikor lesz. Ha már ott vagy, megtagadhatod pl. a vetkőzést, taperolást, stb. Senki nem fog erőszakkal megvizsgálni.
jún. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
52%

Az iskolai szűrés kötelező.

A szüleidnek joga van úgy dönteni, hogy máshol (háziorvosnál) végeztetik el a vizsgálatokat, de a vizsgálatok alól így sem mentesülsz, erről a szüleinek kötelessége gondoskodni ebben az esetben.

jún. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
53%
Melyik reszet akarod elutasitani?
jún. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Azokat amik a poló levételét igénylik
jún. 10. 10:42
 5/28 anonim ***** válasza:
55%

4

Megteheted.

jún. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
61%
10.-ben még van védőnő?
jún. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
36%
Nem akarlak elkeseríteni de később, ha munkába állsz, ott is ez lesz. Kötelező lesz rendszeresen orvosi vizsgálatokra járni. És ott is le kell venni a pólód. Szóval ha valahogy ezt ki is tudod bekkelni, hosszú távon jobb ha hozzászoksz.
jún. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
48%
Nem értem ezeket a kéréseket sose… nem egyszerre fogtok bemenni; nem lesz ott senki csak te és a védőnő, nem mellesleg csak a pólót kell levenni. Nem egy nem kettő olyan vizsgálat lesz életed során ahol a melltartót is le kell majd venned pl. Kardiológiai vizsgálat, sőt a nőgyógyász sem fehérneműn keresztül fog vizsgálni. Én is voltam fiatal, sőt még most is az vagyok, de hozzád képest 6 évvel idősebb és tényleg nem tudom megérteni miért ördögtől jövő dolog ez. Egy orvosi vizsgálat erről szól nem csak a suliban hanem mindenhol máshol is.
jún. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
55%

8

Nem mindenki veszi ilyen könnyen. Ennyi. Mindegy miért: kamaszos szégyenlősség, felnőttkori gátlás, önérzet, stb. Nem tudhatod.

jún. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
31%
9- es Én is elképesztő gátlásos, szégyenlős voltam/ vagyok. De az orvos az orvos. A saját érdekében kell mindenkinek részt vennie ilyen és egyéb hasonló vizsgálatokon. Azért ezt 16 évesen illene belátni.
jún. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!