Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandóan éhes vagyok, ég a...

Állandóan éhes vagyok, ég a gyomrom, de már hányingerem van, nem bírok többet enni, de érzem, hogy éhes is vagyok egyben. Mi lehet az oka? Ugye nem cukorbetegség?!

Figyelt kérdés

(Nem vagyok terhes mielőtt valaki ezt kérdezi).

Állandóan ég a gyomrom és szédülök.

2 tányér főtt ételt eszek, amiben husbis van, úgy indulok munkába. 3 óra múlva már éhes vagyok, szédülök...


Ugye nem cukorbetegség áll a háttérben???!


máj. 25. 22:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha csak állandóan eszel, de közben éhes vagy, akkor ott a gyomrod jelzőrendszere is elromlott az agy felé. Pláne, ha gyomorégésed is van. Ez valami hormonális cucc lehet, amit akár daganat is okozhat, szóval mindenképpen szakorvos felkeresére ajánlott. (Gastroenterológia - magánban nem kell beutaló, egyébként háziorvos ír beutalót hozzá.)
máj. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem téged pszochológushoz fognak továbbirányítani. Ezek tipikus szorongásos tünetek
máj. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Voltál már orvosnál?
jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Van egy elméletem: A nagy mennyiségú étel megterheli a gyomrod, innen a hányinger, és a sok sav, ami újabb éhséget okoz. Ezen felül a nagy mennyiségű étel egyszerre, -főleg, ha szénhidrátban dús- jelentősen megemeli a vércukrod, ami aztán hirtelen esik le, újabb éhségérzetet, és szédülést kiváltva. Valószínűleg a gyomrod is kitágult, ezért nem érzed, hogy jóllaktál. Próbálj normálisan étkezni -kerüld a cukros, finomlisztes ételeket- és a nagy adagokat, talán változik a helyzet, de orvoshoz menni mindenképpen szükséges.
jún. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!