Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandóan éhes vagyok, ég a...

Állandóan éhes vagyok, ég a gyomrom, de már hányingerem van, nem bírok többet enni, de érzem, hogy éhes is vagyok egyben. Mi lehet az oka? Ugye nem cukorbetegség?!

Figyelt kérdés

(Nem vagyok terhes mielőtt valaki ezt kérdezi).

Állandóan ég a gyomrom és szédülök.

2 tányér főtt ételt eszek, amiben husbis van, úgy indulok munkába. 3 óra múlva már éhes vagyok, szédülök...


Ugye nem cukorbetegség áll a háttérben???!


máj. 25. 22:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

(Mostmár nem vajas kenyeret eszek), hanem komolyabb főtt ételeket. Értsd, hús is van benne. Nem is egy adaggal. Több tányérral.

(Az elmúlt pár hónapban meghíztam jó pár kilót is).


Erre eltelik 3 óra, érzem korog a gyomrom, éhes vagyok, szédülök mint a ringlisprír....


Ugye nem cukorbeteg lettem? Nyugtasson meg valaki.


Most is éhes vagyok, de már egyszerűen nem bírok enni, az éhség mellé a hányinger is társul....

máj. 25. 22:23
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Ha teleetted magad és még mindig éhes vagy, akkor minőségi éhezéstől szenvedsz, azaz a tested nem kapja meg a szükséges mikrotápanygokat, értd vitaminokat és ásványi anyagokat.
máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 grafno ***** válasza:
37%
Ha ilyen problémám lenne akkor elmennek a dokihoz már jóval hamarabb és nem ide írnék ki kérdést, amit látatlanban csak tippelni lehet.
máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%

3 óránként mindenki éhes lesz! Ezért eszünk 3 óránként. Reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora.


Közben legyen meg a napi minimum két liter víz.

máj. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Dehát, ez nem normális.

Most is 4 tányér húsos főzelék után ég a gyomrom, de már mellé hányinger is társul nem bírok enni.


ma 22:30

Nem értek egyet veled. Szédülés, rosszullét, émelygés NEM társul ha kimarad az uzsonna.... Ez marhaság.

máj. 25. 22:37
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

4

Senki nem lesz ehes 3 orankent, ha normal mennyiseget eszik. Az max pszichologiai ehseg, unatkozol, megszoktad, h eszel.



Kerdezo, miert eszel annyit? 2 meg 4 tanyer husos fozelek? Minek?

máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Sokszor le kell ülnöm valami padon az utcán... Ájulás határán vagyok.... Mint aki nem evett 5 napja...

Ez a kiszáradt az uzsonnna, 10 órai nasi marhaság!

máj. 25. 22:43
 8/14 A kérdező kommentje:
Kimaradt*
máj. 25. 22:44
 9/14 A kérdező kommentje:

ma 22:42


Mert ha nem teszem meg rosszul leszek. Még akkor is ég a gyomrom, szédülök, ájulás határán vagyok, amikor 1 nap alatt megeszek 3 napi ebédet...


Nagyon remélem hogy nem cukorbetegség áll a háttérben?! :-(

máj. 25. 22:45
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
Hat ezt nem tudhatjuk, menj orvoshoz.
máj. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!