Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fű okoz függőséget?

A fű okoz függőséget?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 13:41
1 2
 11/15 anonim válasza:
Imádom ezt a témát mindig az egyik south park rész jut eszembe róla "Sosem próbáltam, ezért én már csak tudom" :D Amúgy meg annyira okozhat függőséget, mint például a kávé vagy a sima cigi. Akinek hiányzik valami az életéből, hallja hogy a spangli uuu meg hááá kiprobálja és onnantól azt hiszi, hogy ez kell neki. Én alkalmi fogyasztó vagyok (értsd kb két-három hetente veszek egy 1-est amivel elvagyok pár napig) és érdekes sosem loptam, vagy adtam el semmit, hogy vehessek. Ha nem volt rá pénzem, nem vettem ennyi... uff
2010. nov. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

de egyébként ez is hülyeség, már bocsi, a cigi is meg a kávé is fizikai, erős függőséget okoz... a kávé nem annyira erős, de az is fizikai.

a fű függősége olyan mondjuk...mint a tinifiúknál a maszturbálás - a nem beteges függő maszturbálás. miccsodapélda....

2010. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Nem okoz függőséget! Én volt hogy napi szinten szívtam, hónapokig, naponta 2-3. Aztán abbahagytam egyik napról a másikra és kész. Nem volt semmi fizikai elvonási tünet, se lelki, se semmi.

Azóta se szívok, több mint 1 éve. A barátaim szívnak mellettem, kínálnak is de nem kell. Nem nehéz megállni.

2010. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Egyáltalán nem okoz. Tizenévesen rengeteget szívtam, de mindig csak a buli kedvéért. És soha semmi mást nem próbáltam ki, még csak késztetést sem éreztem, hogy valami keményebbre váltsak. Aztán egyik napról a másikra leálltam vele, mindenféle elvonási tünet meg hasonlók nélkül, nem volt szükségem óriási akaraterőre hozzá..

Persze lehet hogy egyénfüggő:)

2010. nov. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom a válaszokat ez egyértelmű, hogy valakinél okoz, valakinél nem. Ennyi. Attól függ milyen "erős" vagy ilyen téren, szerintem.
2010. nov. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!