Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fű okoz függőséget?

A fű okoz függőséget?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 13:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, okoz.Én úgy tudom lelkit inkább.
2010. okt. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
fizikait nem, de pszichikait igen.
2010. okt. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mit értsek a pszichikai függőség alatt?
2010. okt. 30. 15:59
 4/15 anonim ***** válasza:
Azt értik alatta, hogy habár nem "remegsz" a fűért, lehet hog ynem birod magad jolérezni nélküle. Nem tudsz felszabadulni stb. Ezért mindig szívsz ilyen esetekben. egy idő után pedig a lelkifüggőség kialakulása miatt már mindennapos lesz.
2010. okt. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen,okoz függőséget.És egy idő után talán nem is lesz már elég a fű,és keményebb drogokra fogsz átállni.Ezt én csak hallottam,nem próbáltam ki még semmi ilyesmit,de szerintem nem éri meg.
2010. okt. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy okoz. Ahogy minden káros szenvedély.
2010. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

harmadik vagyok.

az úgy nem igaz h feltétlen átállsz keményebb drogokra.

A pszichikai függés az, amikor tulajdonképpen a tested, a szervezeted nincs rászokva a fűre, ezért fizikai megnyilvánulása sincs az elvonásnak.

Csak lelkileg vagy "rászokva" az érzésre, és úgy érzed hogy hiányzik. Veszélyes ez is, mert nehéz leküzdeni, de nem jár elvonási tüentekkel (nem az általános érvényben vett elvonási tünetekkel)

2010. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ma 19:20 jól mondja. De ez szerintem a mennyiségtől is függ. Hollandiában meg van szabva egy adott mennyiség, hogy mennyi lehet náluk és még sem egész hollandia kemény drogos...
2010. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én egyszer próbáltam ki és úgy rá kaptam,hogy eladtam a telefonom,laptopom,biciklim,busz bérletemet fél áron és loptam is egyszer pénzért. Egyszerűen nem bírtam nem gondolni rá.De aztán egy aranyos lány aki nagyon szerettet kihúzott a gödörből és kb 6 éve tudok neki nemet mondani.De elég kemény menet volt.A lényeg. Igen tud függőséget okozni de nagyon is.Aki azt mondja,hogy nem az csak egy terjesztő aki csak el akarja passzolni az áruját.
2010. okt. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

na most derült ki h valojában diler vagyok. :) tökjo.

ha ennyire rákaptál kedves utolsó, annak valami más állt a hátterében. valószínű lélektani okai lehettek hogy ebbe menekültél, de nem fogok pszichológust játszani, a fű akkor sem okoz konkrét függőséget ha az egész drogellenes banda a feje tetejére áll. Láttam már pszichésen rászokott embert, exuram is keményen rajta volt, de ez nem veszélyes cdsak kellemelten.

-még midnig harmadik voltam.

2010. okt. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!