Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van rá mód, hogy helyre...

Van rá mód, hogy helyre tegyem magamban a dolgokat anélkül, hogy több 10 ezret fizetnék egy szakembernek ?

Figyelt kérdés

Nos eléggé be fordúltam a rengeteg gondok miatt illetve most vagyok túl 3 temetésen is az életem nem tudom élvezni sem úgymond mert csak a folyamatos stressz játszik szerepet az életemben. Minden történésnek először a roszabbik oldalát látom meg és csak egy kis idő múltán jövök rá arra, hogy mi a jó oldala.

Rengeteget agyalok mindenen és csak felidegesít a folytonos kudarc mégis mit kellene másképp csinálnom ahoz, hogy meglássam a dolgok jó oldalát és ne csak a szenvedés és a kényszer legyen úrrá rajtam. 27 éves családapa vagyok 4. Éves lesz a kisfiam mosolyogni csak akkor tudok ha vele vagyok és sajnos ez ritka hiszen folyamatosan mennem kell a megélhetésért. Ilyen fiatalon kezdek belefáradni ebbe a helyzetbe, hogy amíg más élvezni tudja a hobbiját meg a szabadidejét én nekem ezek sem adottak egy 8 évvel ezelőtti hitellel el is csesztem listára kerültem így igénybe venni semmit sem tudtam babaváró, csok stb kilőve fizetésem tiltják amiből nem sok van hátra de így kész rémálom ez is ráadásul albérletben vagyunk ami pénzünk van csak az én kezem munkája. Úgy érzem ebből a helyzetből sose fogok tudni már helyre állni egyszerűen összeroppanok idegileg lassan



febr. 12. 01:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki fogsz jutni. Az idő jó otvos. Addig is munka, sport, kultúra, barátok, minél kevesebbet egyedül.
febr. 12. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jo kérdés :/
febr. 12. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A párod miert nem dolgozik? Sajnos muszaly lenne, hogy besegítsen.

Nézd annyit tudok javasolni, hogy ha mar belementél abba a hitelbe felelőtlenül 19 évesen,legyen tanulópénz. Amikor elkeseredsz, sajnos kénytelen leszel magadban mantrázni, hogy magamnak köszönhetem a jelenlegi helyzetet, de túl leszek rajta, nehéz időszak, de megcsinalom, csak azert is kijövök belole. Aztan ha sikerül, kicsit másképp fogsz bánni a pénzzel.

Remélem ami miatt hitelt vettél fel, legalább van látszata.

Sokan vesznek fel hitelt, cdak mert 'adják". Neem emberek, keményen fizetni kell visszafele.

febr. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt a gödröt te ástad magadnak , és most lassan bele temetkezel hittél másoknak és nem a magad életét és létét követed és tetted azért hogy mások elvárasainak felelj meg . Ebből a veremből csak egy út vezet kifelé, saját józan eszed azt kövesd nem amit tv- és a kormány mond !
febr. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
Neked nem pszichológus kell, hanem pénz.
febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!