Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tarthatom magamban a...

Hogy tarthatom magamban a vizet? Alkohol miatt kijon belolem.

Figyelt kérdés
Hogy tudnam magamban tartani a vizet? Hiaba iszok, sugarban kihanyom. Nagyon tulzasba vittem az alkoholt.

2014. szept. 13. 02:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne igyál egyszerre sokat, csak apró kortyokat gyakrabban.
2014. szept. 13. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tegyél bele egy kis citromot, és apránként idd meg.
2014. szept. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Coca colából keverd ki a szénsavat, és idd azt. A coladiónak van egy olyan hatása, ami a hányinger ellen jó.
2014. szept. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom azóta már békésen alszol, de azért legközelebbre ha megint sokat iszol. Csak kis kortyokban igyál folyadékot, és többször. A colát még nem próbáltam, de már sokszor hallottam, hogy jó.
2014. szept. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok okos választ kaptál. De az eszedbe se jutott hogy az alkoholt kellene elhagynod?
2014. szept. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Phoney ***** válasza:
Ha annyira részeg/másnapos vagy, hogy kihányod a vizet, akkor sokkal gyorsabban túlesel rajta, ha addig iszod (nagy kortyokban és nagy mennyiségben), amíg meg nem marad benned. 3-4 körön belül sikerülnie kéne.
2014. szept. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyél egy kis sós chipset.
2014. szept. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!