Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kisbabánk homeopátiás golyót...

Kisbabánk homeopátiás golyót kap, amit vízben kell feloldani. Kipróbált valaki valamilyen módszert, hogy gyorsabban oldódjanak fel, mert kb. negyed óra, amíg elolvadnak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
ha melegebb vízbe teszed lehet hogy hamarabb felolvad. esetleg langyos teába? vagy símán meleg vízbe, aztán gyorsan lehűtöd
2010. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kipróbálom, köszi. bár először így kezdtem, de nem sokkal volt gyorsabb:(
2010. okt. 23. 19:58
 3/6 anonim ***** válasza:
esetleg ha elvágod 2-be vagy 4-be, hátha gyorsabban elolvad
2010. okt. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amig a babával foglalatoskodsz, sietsz valahova? Ha egyszer vízbe kell feloldani, akkor nem meleg teába. Tedd be előbb, mint amikor be akarod adni. Meg nem kell azt lesni, hogy mikor olvad már.
2010. okt. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki volt az aki homeopátiás készítményt javasolt a babádnak , de én nem adnám neki. Ha baja van akkor rendes gyógyszer kell, ha meg nincsen akkor semmit sem kell adni. A homeopátiás szerek teljesen hatástalanok semmi más nincsen bennük csak tejcukor.


orvos

2010. okt. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért gondolom, hogy a kedves anyuka mindezt megbeszélte az orvossal, vagy a védőnővel. Nem hiszem, hogy bármilyen homeopátiás szert elkd valaki adagolni a babájának, a szomszédasszony javallatára....
2010. okt. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!