Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Torokfájásos betegség után...

Torokfájásos betegség után normális a keserű szájíz?

Figyelt kérdés
Főleg sós ételeket érzek rettentően sósnak illetve keserűnek
2023. dec. 21. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy covidos voltál, és jelentkezett az ízérzékelés elvesztése, illetve ez esetben módosulása, mint tünet. Hallottam hasonló tapasztalatokról ismerőseimtől covid után.
2023. dec. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meddig tartott neki?
2023. dec. 21. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Változó, de hetekig, hónapokig, vagy még tovább is eltarthat azok alapján, amiket hallottam. Olvastam olyanról is, hogy valahol már külön tréningeket csináltak erre, hogy az emberek ízérzékelése visszaálljon - ez alapján úgy gondolom, hogy valamit lehet tenni az ügy érdekében, de erről nincs konkrétabb ismeretem.

Ha szerencséd van - szerintem ez a leggyakoribb - akkor néhány hét, és fokozatosan elmúlik majd ez.

2023. dec. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2x voltam covidos, izvesztés aztán rossz szájíz pár nap, szag vesztés hetek,fokozatosan jött vissza.

Hogy lehet tréningezni az ízlelést?

Paprikás chips vanília pudinggal?

2023. dec. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!